Najnowsze informacje

21/04/2016 Kategoria: Sport

Peugeot na 5. Rajdzie Mikołowsko-Żorskim - komunikat prasowy

Już po raz piąty trasy w okolicach Mikołowa i Żor staną się w dniach 23–24 kwietnia br. areną motorsportowych zmagań. Tym razem, obok rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, w rywalizacji wezmą udział również samochody klasyczne, startujące w ramach Historycznego Rajdowego Pucharu Polski. W dwóch cyklach wystartuje w sumie ponad 80 załóg. Peugeot Polska wraz z lokalnymi dealerami marki – Grupą Pietrzak z Katowic i Peugeot Uliarczyk z Rybnika zostali oficjalnymi partnerami, tej największej imprezy motorsportowej na Śląsku.

czytaj więcej »

20/04/2016 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® - więcej doznań z jazdy - komunikat prasowy

PEUGEOT prezentuje swoją wizję wnętrza przyszłości - nowy PEUGEOT i-Cockpit®. Stworzony z myślą o intuicyjnym i naturalnym prowadzeniu auta, ten funkcjonalny koncept, zaprezentowany na specjalnie stworzonym modelu demonstracyjnym, stanowi zapowiedź wyglądu wnętrza przyszłych modeli Marki. Starannie dopracowana ergonomia, wysoko umieszczony wyświetlacz główny, ekran dotykowy - nigdy dotąd zaawansowane technologie nie miały tak pięknej oprawy. Jego projekt opiera się na doświadczeniach 2,2 miliona użytkowników pierwszej generacji PEUGEOT i-Cockpit® montowanego w modelach PEUGEOT 208, 2008 i 308. Nowy PEUGEOT i-Cockpit® potęguje doznania kierowcy i wprowadza go wraz z pasażerami w nowy, ekscytujący i wzbudzający emocje wymiar podróżowania, oddziaływujący równocześnie na niemal wszystkie zmysły.

czytaj więcej »

19/04/2016 Kategoria: Marka

Dwa samochody autonomiczne Grupy PSA przejechały z Paryża do Amsterdamu - komunikat prasowy

Ponad 300 km przejechały 12 kwietnia 2016 r. w trybie autonomicznym dwa samochody Citroën C4 Picasso, aby w Amsterdamie wziąć udział w wydarzeniu na skalę europejską. Uczestniczyło w nim kilkunastu producentów pojazdów i ministrów transportu krajów Unii Europejskiej, której prezydencję sprawuje obecnie Holandia.

czytaj więcej »

15/04/2016 Kategoria: Marka

Peugeot Design Lab i Expliseat projektują fotele do samolotu przyszłości - komunikat prasowy

Pracownia stylistyczna Peugeot Design Lab oraz firma Expliseat, specjalizująca się w produkcji ultralekkich foteli lotniczych, przedstawiają wspólny projekt nowej generacji foteli do samolotów – Titanium Seat NEO. Peugeot Design Lab, koordynując pracę zespołu ekspertów z branży samochodowej, zaprojektowała fotel odznaczający się najwyższym poziomem komfortu, ergonomii i jakości. Produkt ten został zaprezentowany 5 kwietnia 2016 r. podczas salonu Aircraft Interiors Expo w Hamburgu.

czytaj więcej »