Najnowsze informacje

09/01/2016 Kategoria: Sport

Rajd Dakar – etap 7: najszybszy Carlos Sainz!

Po etapowych zwycięstwach Sébastiena Loeba i Stéphane’a Peterhansela, w siódmym etapie rajdu najszybszy okazał się Carlos Sainz. Hiszpański zawodnik wygrał swój pierwszy odcinek w ramach Rajdu Dakar za kierownicą PEUGEOT 2008 DKR. Jego wynik jest lepszy o kilkadziesiąt sekund od czasu zdobywców drugiego miejsca, załogi Loeb/Elena. Sainz od samego początku rajdu imponuje niezwykle szybkim tempem jazdy, czego ukoronowaniem jest zwycięstwo w tym odcinku.

czytaj więcej »

08/01/2016 Kategoria: Sport

Rajd Dakar – 6. etap: Uyuni. Stéphane Peterhansel wychodzi na prowadzenie

Już po raz piąty w tej edycji rajdu samochody zespołu Peugeot Total ukończyły etap na miejscach 1. i 2. Ten kolejny sukces odniosła załoga Stéphane Peterhansel/Jean-Paul Cottret na mecie najdłuższego odcinka całego Rajdu Dakaru 2016, po 546 km rywalizacji. Drugie miejsce zajęli Carlos Sainz i Lucas Cruz.

czytaj więcej »

07/01/2016 Kategoria: Sport

Jujuy – Uyuni. Kolejna potrójna wygrana załóg PEUGEOT 2008 DKR

Załoga Sébastien Loeb/Daniel Elena jadąca Peugeotem 2008 DKR z numerem startowym 314 odniosła swoje trzecie zwycięstwo etapowe w Rajdzie Dakar. Loeb i Elena doskonale wykorzystali dogodną, trzecią pozycję startową, prowadzili już na pierwszym punkcie kontroli czasu i utrzymali przewagę nad rywalami aż do mety.

czytaj więcej »

06/01/2016 Kategoria: Sport

Rajd Dakar – cztery PEUGEOT 2008 DKR w pierwszej piątce!

Załogi PEUGEOT 2008 DKR potwierdzają swoje możliwości, zajmując trzy pierwsze miejsca w pierwszej części maratonu, na pętli Jujuy-Jujuy.

czytaj więcej »