Najnowsze informacje

29/11/2015 Kategoria: Sport

Rallycross – Timmy Hansen rallycrossowym wicemistrzem świata za kierownicą PEUGEOT 208 WRX

Już uhonorowana tytułem rallycrossowego mistrza świata wśród zespołów, ekipa Peugeot-Hansen liczyła na uświęcenie zdobytego tytułu zwycięstwem w Argentynie. Pomimo nieprzewidzianych zdarzeń podczas tego wyjątkowo chaotycznego wyścigu, niezbyt godnego Mistrzostw Świata FIA, załoga zakończyła bieżący sezon w barwnym stylu z tytułem wicemistrza świata w kategorii kierowców dzięki Timmy’emu Hansenowi.

czytaj więcej »

26/11/2015 Kategoria: Marka

Współpraca PSA i Transport & Environment

Współpraca PSA Peugeot Citroën i Transport & Environment w celu opublikowania danych dotyczących zużycia paliwa w poszczególnych modelach aut Grupy PSA w rzeczywistych warunkach użytkowania.
W stałym dążeniu do zapewnienia jak najlepszej informacji klientom, Grupa PSA Peugeot Citroën i organizacja pozarządowa Transport & Environment podjęły decyzję o wspólnym działaniu mającym na celu przeprowadzenie pomiarów i opublikowanie – do wiosny 2016 roku – oficjalnych danych dotyczących zużycia paliwa w rzeczywistych warunkach użytkowania, a następnie – do wiosny 2017 roku – danych dotyczących poziomów emisji zanieczyszczeń emitowanych przez samochody osobowe Euro 6.2, a w szczególności tlenków azotu (NOx).

czytaj więcej »

25/11/2015 Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska przekazała kluczyki do samochodu bazowego podczas 20. Wielkiej Gali Integracji.

Podczas 20. Jubileuszowej Wielkiej Gali Integracji Mateusz Puszkarski – były sportowiec i panczenista, który od kilku lat jest unieruchomiony na wózku, odebrał kluczyki do Nowego Peugeot Partnera, który posłuży za bazę do skomplikowanej i bezprecedensowej na rynku polskim adaptacji, która pozwoli mu zyskać mobilność. Zbiórka pieniędzy na adaptację wchodzi w decydującą fazę.

czytaj więcej »

23/11/2015 Kategoria: Sport

Sébastien Loeb oficjalnym kierowcą peugeot w 2016 roku w rajdach terenowych

W 2016 do programu rajdów terenowych Peugeot Sport dołączy Sébastien Loeb, niezwykle wszechstronny kierowca o imponującym dorobku.

czytaj więcej »