Wynik wyszukiwania

04/01/2017 Kategoria: Sport

Pierwsze etapowe zwycięstwo PEUGEOT 3008DKR w Rajdzie Dakar.

Na pierwszym etapie tegorocznego Dakaru Sébastien Loeb pojechał dość ostrożnie, ale na drugim odcinku specjalnym był już w swoim żywiole. Francuski kierowca jadący najnowszym PEUGEOT 3008DKR pokonał trasę z Resistencia do San Miguel de Tucumàn w Argentynie najszybciej z całej stawki samochodów. Dzięki wygranej etapowej Loeb i Elena wysunęli się na prowadzenie w klasyfikacji generalnej rajdu.

czytaj więcej »

03/01/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 3008DKR na trasie.

Zespół Peugeot Total ostrożnie podszedł do pierwszego etapu Rajdu Dakar 2017. Zawodnicy mają świadomość, że na początku można więcej stracić niż zyskać. Do Argentyny zespół wjeżdża bez przeszkód, z pełnym składem czterech załóg fabrycznych w czołowej dwunastce.

czytaj więcej »

02/01/2017 Kategoria: Sport

DAKAR 2017: PEUGEOT 3008DKR w blokach startowych!

Na kilka godzin przed startem Rajdu Dakar, który nastąpi w poniedziałek 2 stycznia w Asunción (Paragwaj), Team Peugeot Total w stanie pełnej gotowości czeka na rozpoczęcie rywalizacji, by bronić ubiegłorocznego zwycięskiego tytułu. Stéphane PETERHANSEL, Carlos SAINZ, Cyril DESPRES, Sébastien LOEB oraz ich piloci z niecierpliwością oczekują wyruszenia w trasę za kierownicami zupełnie nowych PEUGEOT 3008DKR. Przed zawodnikami 9000 km dróg i bezdroży zapowiadanych jako bezprecedensowe wyzwanie.

czytaj więcej »