Wynik wyszukiwania

25/11/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA laureatem wyróżnienia Fleet Leader 2019

Podczas jedenastej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych Fleet Market 2019, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet przekazali na ręce Tomasza Chodkiewicza – dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Citroën, DS, Opel i Peugeot – statuetkę Fleet Leader 2019. Wyróżnienie to jest przyznawane osobom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

czytaj więcej »

20/11/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA na Fleet Market 2019 r.

Silna reprezentacja Groupe PSA na targach Fleet Market 2019

• Elektromobilność głównym tematem stoiska Groupe PSA
• Marki Citroën, DS, Opel i Peugeot zaprezentowały swoją najnowszą ofertę skierowaną do klienta flotowego
• Prezentacja usług Free2Move Connect Fleet i Free2Move Lease

czytaj więcej »

19/11/2019 Kategoria: Marka

Peugeot Polska Partnerem 24. Wielkiej Gali Integracji

Firma Peugeot Polska już po raz ósmy była Partnerem Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się w ostatnią sobotę w Warszawie, w Arenie Ursynów i zgromadziła jak co roku ogromną liczbę osób.

24. Wielka Gala Integracji – największe w Polsce coroczne święto osób z niepełnosprawnością, zorganizowane zostało po raz kolejny przez obchodzącą w tym roku jubileusz 25-lecia Integrację. Wydarzenie było więc okazją do podsumowań, wspomnień, przypomnienia najważniejszych momentów z historii organizacji założonej przez Piotra
Pawłowskiego, ale też do zaprezentowania planów na przyszłość. Tradycyjnie nie zabrakło też muzycznych gwiazd i prezentacji twórczości artystów z niepełnosprawnością.

czytaj więcej »

05/11/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA i FCA planują połączyć siły, aby zostać światowym liderem nowej ery zrównoważonej mobilności

Rozmowy otworzyły ścieżkę do utworzenia nowej grupy o skali globalnej, z zasobami należącymi w 50% do akcjonariuszy Groupe PSA i w 50% do akcjonariuszy FCA. W szybko zmieniającym się otoczeniu, w którym motoryzacja staje w obliczu nowych wyzwań związanych z opcjami łączności, elektryfikacją, współdzieleniem i autonomiczną jazdą, połączony podmiot może wykorzystać potencjał wynikający z globalnej sieci ośrodków badawczo-rozwojowych, aby wspierać innowacyjność oraz szybko sprostać tym wyzwaniom przy optymalnym wykorzystaniu inwestowanego kapitału.

czytaj więcej »