Najnowsze informacje

22/09/2016 Kategoria: Marka

Współpraca Grupy PSA z firmą Divergent 3D - komunikat prasowy

Grupa PSA nawiązała partnerstwo strategiczne z Divergent 3D. Współpraca ma na celu zwiększenie wydajności w dziedzinie produkcji samochodów poprzez wykorzystanie technologii druku 3D w metalu. Kierunkiem rozwoju PSA jest zostanie światowym liderem w zakresie efektywności produkcji motoryzacyjnej oraz zmniejszenia jej oddziaływań na środowisko.

czytaj więcej »

14/09/2016 Kategoria: Sport

PEUGEOT Polska partnerem zawodów Red Bull 111 Megawatt - komunikat prasowy

Marka PEUGEOT od zawsze kojarzona jest ze sportem i cały czas umacnia swoją pozycję w tym obszarze. Na początku tego roku potwierdziła swoją klasę, kiedy Peugeot 2008 DKR odniósł spektakularne zwycięstwo w kolejnej edycji legendarnego Rajdu Dakar. W przyszłym roku wystartuje z nowym modelem Peugeot 3008 DKR stworzonym na bazie SUV-a 3008, który zadebiutuje 1 października na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu.

czytaj więcej »

13/09/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT Sport prezentuje nowego PEUGEOT 3008 DKR - informacja prasowa

Nowy PEUGEOT 3008 DKR wystartuje w Rajdzie Dakar 2017

· Marka PEUGEOT rozpocznie sezon 2017 umocniona zwycięstwami w Rajdzie Dakar w styczniu br. (w Ameryce Południowej) oraz w Rajdzie Jedwabnego Szlaku podczas tego lata (Rosja, Kazachstan i Chiny).

· Na bazie nowego SUV-a PEUGEOT 3008, którego sprzedaż rozpocznie się po międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu, Peugeot Sport, opracował we współpracy z centrum Stylu PEUGEOT, nową rajdową maszynę - prawdziwą bestię, o jeszcze bardziej rasowej linii i jeszcze wyższych osiągach.

· Nowy PEUGEOT 3008 DKR zostanie udostępniony wszystkim czterem załogom Teamu Peugeot Total, tym samym co w zeszłym roku. Najbliższa edycja rajdu już teraz zapowiada się na bardzo wymagającą i ostrą.

czytaj więcej »

12/09/2016 Kategoria: Marka

Cztery nowe modele grupy PSA otrzymały tytuł „Guaranteed French Origin” - komunikat prasowy

Kapituła stowarzyszenia Pro France przyznała nowym modelom Peugeot Expert, Peugeot Traveller, Citroën Jumpy i Citroën SpaceTourer znak „gwarancji francuskiego pochodzenia” (Guaranteed French Origin). Produkcja tych modeli odbywa się w zakładzie Sevelnord, w północnej Francji.

czytaj więcej »