Najnowsze informacje

30/03/2016 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT Expert o jedną generację przed konkurencją

Nowy PEUGEOT Expert wpisuje się w proces odświeżenia oferty marki i umacniania jej pozycji na rynku samochodów dostawczych.
Nowa stylistyka nadaje PEUGEOT Expert zdecydowany, atrakcyjny wygląd, podkreślający jego solidną i nowoczesną konstrukcję.

czytaj więcej »

24/03/2016 Kategoria: Marka

Grupa PSA - Trzystutysięczny silnik z Francaise de Mecanique - komunikat prasowy

Trzycylindrowy silnik benzynowy Turbo PureTech, który w roku 2015 zdobył tytuł „Silnika Roku”, 19 marca br. osiągnął liczbę 300 tys. wyprodukowanych egzemplarzy w fabryce Française de Mécanique.

czytaj więcej »

17/03/2016 Kategoria: Modele

Dwukolorowe malowanie Coupe Franche – symbolem ekstremalnej i nowatorskiej osobowości marki Peugeot

Peugeot od przeszło trzech lat niezmiennie kojarzony jest z innowacyjną koncepcją deski rozdzielczej - PEUGEOT i-Cockpit - na który składają się kompaktowa, sportowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi oraz ekran dotykowy sterujący większością funkcji pokładowych. Projektanci marki PEUGEOT począwszy od słynnego koncept cara ONYX mocno wyodrębniają także zewnętrzną tożsamość marki. Jednym z unikalnych wyróżników jest specyficzne malowanie nadwozia – dostępne w modelach Peugeot 208 GTi oraz 308 GTi – Coupe Franche.

czytaj więcej »

08/03/2016 Kategoria: Marka

Grupa PSA Peugeot Citroën i dwie organizacje pozarządowe publikują pierwsze wyniki pomiarów zużycia paliwa w rzeczywistej eksploatacji

Przy okazji Salonu Samochodowego w Genewie 2016 Grupa PSA Peugeot Citroën dotrzymuje zobowiązania złożonego swoim klientom w zakresie przejrzystości i publikuje pierwsze wyniki pomiarów zużycia paliwa trzech swoich modeli, uzyskane w rzeczywistej eksploatacji. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w światowym przemyśle motoryzacyjnym. Pomiarów dokonano zgodnie z protokołem testowym, określonym wspólnie z organizacjami pozarządowymi Transport & Environment (T&E) oraz France Nature Environnement (FNE), których audytorem jest Bureau Veritas. Wiarygodny protokół testowy potwierdza faktyczne zużycie paliwa uzyskane przez klientów Grupy PSA w rzeczywistym użytkowaniu samochodów. Uwzględnia on także wyniki pochodzące z niezależnych baz danych, opartych na ankietach konsumenckich.

czytaj więcej »