Wynik wyszukiwania

19/06/2015 Kategoria: Marka

Opracowany przez Grupę PSA Peugeot Citroën 3-cylindrowy, turbodoładowany silnik PureTech zdobywcą tytułu Silnik Roku 2015

W dniu 17 czerwca br. w Stuttgarcie (Niemcy) jury 17. konkursu „The International Engine of the Year Awards”, organizowanego przez brytyjskie czasopismo „Engine Technology International”, przyznało opracowanemu przez Grupę PSA Peugeot Citroën 3-cylindrowemu silnikowi PureTech nagrodę Silnika Roku w kategorii pojemnościowej od 1,0 do 1,4 l. Nagroda ta stanowi ukoronowanie sukcesów tego silnika, wyprodukowanego dotychczas w ilości ponad 100 tys. egzemplarzy w usytuowanej na terenie Francji w Douvrin (Pas-de-Calais) fabryce Française de Mécanique.

czytaj więcej »

05/05/2015 Kategoria: Marka

Nowy salon Peugeot w Krakowie już otwarty

Nowy autoryzowany salon InterAuto marki Peugeot otwarty został w północno-zachodniej części Krakowa, przy ulicy Jasnogórskiej 62b.

czytaj więcej »

23/04/2015 Kategoria: Marka

Wyjątkowy gest sportowców dla niepełnosprawnego panczenisty Mateusza Puszkarskiego

Album „Tour de Pologne – kulisy i emocje” z dedykacją Czesława Langa, koszulka
i czapka Rafała Sonika z tegorocznego Rajdu Dakar, czy też koszulka reprezentacyjna z podpisem Mariusza Czerkawskiego – to tylko niektóre z nowych przedmiotów dostępnych do wylicytowania na platformie charytatywni.allegro.pl. Sportowcy z różnych dyscyplin przekazali na aukcję internetową kilkanaście wyjątkowych pozycji. Wszystko po to, by pomóc swojemu koledze, byłemu sportowcowi Mateuszowi Puszkarskiemu odzyskać utraconą niezależność.

czytaj więcej »

22/04/2015 Kategoria: Marka

Foodtruck PEUGEOT - Lew otwiera bistro

2 kwietnia w Paryżu, w Carreau du Temple, PEUGEOT zaprezentował po raz pierwszy swoją wersję food trucka, innowacyjną syntezę nowych doświadczeń w dziedzinie mobilnych usług gastronomicznych wysokiej jakości. Foodtruck PEUGEOT, znany jako Le Bistrot du Lion (Bistro Lwa), zaprojektowany przez Peugeot Design Lab, studio global brand designu PEUGEOTA, zagości 14 kwietnia na Milan Design Week 2015, a potem w pawilonie francuskim na wystawie światowej w Mediolanie, która w tym roku odbywa się będzie pod hasłem „Wyżywienie planety, energia dla życia”.

czytaj więcej »