Najnowsze informacje

26/09/2018 Kategoria: Modele

MIĘDZYNARODOWY SALON SAMOCHODOWY W PARYŻU 2018: TRZY ŚWIATOWE PREMIERY PEUGEOT

W tym roku PEUGEOT zaprezentuje w Paryżu trzy światowe premiery. Oprócz nowego PEUGEOT 508 SW po raz pierwszy będzie można zobaczyć PEUGEOT e-LEGEND Concept, w 100% elektryczny i autonomiczny samochód koncepcyjny, który pokazuje optymistyczną wizję przyszłości, jakiej pragniemy. PEUGEOT zaprezentuje również nowe napędy plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym. Marka z optymizmem podchodzi do transformacji energetycznej, mając głębokie przekonanie, że nowe, oferowane przez markę technologie przyniosą użytkownikom przyjemność z jazdy.

czytaj więcej »

24/09/2018 Kategoria: Marka

NOWE UKŁADY NAPĘDOWE PEUGEOT PLUG-IN HYBRID

PEUGEOT prezentuje nowe układy napędowe Plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym

Nowa oferta jest uzupełnieniem istniejących napędów montowanych w PEUGEOT 3008 oraz nowych PEUGEOT 508 i 508 SW. Układy napędowe HYBRID i HYBRID4 (do wersji z napędem na cztery koła) pojawią się kolejno w PEUGEOT 508 i PEUGEOT 3008 na jesieni 2019 roku.

czytaj więcej »

24/09/2018 Kategoria: Marka

Jakość obsługi w marce PEUGEOT potwierdzona nagrodami

20 września br. na Konferencji Motoryzacyjnej Kantar Automotive polska filia marki Peugeot otrzymała aż dwie ważne nagrody. Zwycięstwo Peugeot w Wielkim Teście Salonów potwierdza słuszność i skuteczność polityki wdrażania wartości i najwyższych standardów marki, a nagroda Srebrnego Klucza Jakości po raz kolejny potwierdza wysoki poziom autoryzowanych serwisów marki.

czytaj więcej »

20/09/2018 Kategoria: Modele

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

Nuda nie jest zapisana w naszym DNA, autonomiczny nie oznacza monotonii, a transformacja energetyczna nie przekreśla 120 lat historii motoryzacji… dlatego marka PEUGEOT stworzyła e LEGEND CONCEPT. Ta fascynująca wizja przyszłości, w której na pierwszy plan wysuwa się przyjemność z jazdy, przyjmuje kształt kultowego samochodu. Ten futurystyczny, a jednocześnie realistyczny i ultranowoczesny samochód doskonale eksponuje mocne strony i elegancję zakodowane w genach marki PEUGEOT.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT zostanie zaprezentowany na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu .

czytaj więcej »