Wynik wyszukiwania

25/11/2019 Kategoria: Marka

PSA Motorsport uruchamia program sportowy dla marki Peugeot z myślą o mistrzostwach FIA WEC

Komitet Wykonawczy Groupe PSA przeanalizował propozycję przedstawioną przez PSA Motorsport przy wsparciu marki Peugeot, mającą na celu stworzenie programu sportowego z myślą o mistrzostwach FIA WEC (World Endurance Championship), w ramach których ostatnim z ośmiu wyścigów jest 24h Le Mans.
Znaczne obniżenie kosztów wynikające z nowych przepisów dotyczących samochodów Hypercar oraz zaplanowana elektryfikacja samochodów z wykorzystaniem technologii hybrydowych przekonały Komitet Wykonawczy Groupe PSA do przyjęcia propozycji udziału marki Peugeot w mistrzostwach w 2022 r. Wpływ na decyzję miał również spójny ze standardami Groupe PSA marketing efektywnościowy. Szczegóły tego programu sportowego zostaną określone z początkiem 2020 roku.

czytaj więcej »

25/11/2019 Kategoria: Marka

Naukowcy potwierdzili, że cele Groupe PSA w zakresie ograniczenia emisji CO2 są zgodne z postanowieniami paryskiego porozumienia klimatycznego

• Komitet sterujący Science Based Targets initiative (SBTi) zatwierdził cele Groupe PSA w zakresie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, co – zgodnie z podjętymi przez Groupe PSA zobowiązaniami co do przeciwdziałania zmianom klimatycznym – otwiera drogę do neutralności węglowej.
• Cele te są odpowiedzią na bezwarunkową konieczność ograniczenia ocieplenia klimatycznego do 2°C powyżej poziomu sprzed epoki przemysłowej, zgodnie z ostatnimi danymi nauki o klimacie.
• Ta opinia naukowców zewnętrznych potwierdziła trafność strategii klimatycznej Groupe PSA oraz jej decyzji w zakresie wyboru technologii.

czytaj więcej »

25/11/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA laureatem wyróżnienia Fleet Leader 2019

Podczas jedenastej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych Fleet Market 2019, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet przekazali na ręce Tomasza Chodkiewicza – dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Citroën, DS, Opel i Peugeot – statuetkę Fleet Leader 2019. Wyróżnienie to jest przyznawane osobom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

czytaj więcej »

20/11/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA na Fleet Market 2019 r.

Silna reprezentacja Groupe PSA na targach Fleet Market 2019

• Elektromobilność głównym tematem stoiska Groupe PSA
• Marki Citroën, DS, Opel i Peugeot zaprezentowały swoją najnowszą ofertę skierowaną do klienta flotowego
• Prezentacja usług Free2Move Connect Fleet i Free2Move Lease

czytaj więcej »