Wynik wyszukiwania

10/01/2018 Kategoria: Sport

KOLEJNA POTRÓJNA WYGRANA DREAM TEAM PEUGEOT

ETAP 4 | SAN JUAN DE MARCONA- SAN JUAN DE MARCONA

Z jednej strony długi i spektakularny etap prowadzący głównie po piaszczystych wydmach, przyniósł załogom Team PEUGEOT Total kolejny sukces. Z drugiej, poważny problem jednej z załóg nie pozwala uznać dakarowego wtorku za perfekcyjny dzień. Załogi Loeb/Elena, Sainz/Cruz i Peterhansel/Cottret ¬– po wspaniałej rywalizacji na wytyczonej w Peru pętli o długości 330 km – zaliczyły potrójne zwycięstwo etapowe. Czwarta załoga zespołu, Despres/Castera, straciła dużo czasu w wyniku urwania koła przy uderzeniu o skałę.

czytaj więcej »

09/01/2018 Kategoria: Sport

ZESPOŁOWY SUKCES ZAŁÓG PEUGEOT 3008DKR W TRZECIM ETAPIE RAJDU DAKAR

Mając przed sobą długi (295 km) etap trudnej nawigacyjnie jazdy po bezdrożach, głównie w piaszczystym terenie, kierowcy PEUGEOT 3008DKR Maxi wybrali taktykę zespołową i do mety w San Juan de Marcona (Peru) dotarli jedną grupą. Nie przeszkodziło to członkom Dream Teamu w osiągnięciu bardzo dobrego wyniku. Załogi Peterhansel / Cottret i Sainz / Cruz zajęły miejsca na podium. „Mister Dakar” objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej rajdu. Despres i jego pilot Castera są od dzisiaj wiceliderami.

czytaj więcej »

08/01/2018 Kategoria: Sport

POTRÓJNE ZWYCIĘSTWO ETAPOWE ZAŁÓG PEUGEOT 3008DKR

ETAP 2 | PISCO - PISCO
W drugim etapie Rajdu Dakar, rozegranym w niedzielę 7 stycznia na pętli wokół Pisco, zawodnicy Team PEUGEOT Total pokazali cały swój potencjał. Na mecie liczącej 267 km trasy załogi PEUGEOT 3008DKR Maxi zajęły trzy pierwsze miejsca. Dwie ekipy zajmują także od dzisiaj pozycję lidera i wicelidera w klasyfikacji generalnej rajdu.

czytaj więcej »

07/01/2018 Kategoria: Sport

TRUDNE PIERWSZE METRY DLA PEUGEOT 3008DKR MAXI

ETAP 1 | LIMA – PISCO
Pierwszy odcinek specjalny Rajdu Dakar 2018 był co prawda krótki (31 km), ale pełen niespodziewanych trudności. Cztery załogi PEUGEOT 3008DKR Maxi, które w sobotę rano wyruszyły z Limy, stolicy Peru, dotarły do mety po kilku różnych przygodach.

czytaj więcej »