Najnowsze informacje

26/03/2018 Kategoria: Marka

Poznań Motor Show 2018 - polska premiera nowego Peugeot 508 i nowego Peugeot Riftera

W tym roku marka PEUGEOT przygotowała dla gości poznańskich targów Motor Show dwie premiery:
- Polską premierę długo oczekiwanego nowego PEUGEOT 508, który zrobił prawdziwą furorę na Międzynarodowych Targach w Genewie,
- Polską premierę nowego PEUGEOT Riftera, następcę PEUGEOT Partnera Tepee, który z racji radykalnych zmian zyskał nową nazwę.

czytaj więcej »

06/03/2018 Kategoria: Marka

NOWY PEUGEOT 508 FIRST EDITION - LIMITOWANA SERIA, KTÓRĄ WARTO ZAREZERWOWAĆ JUŻ DZIŚ!

PEUGEOT zaprezentował na Salonie Samochodowym w Genewie nowego PEUGEOT 508. Po raz pierwszy przedstawił również ekskluzywną serię, która będzie oferowana w limitowanej liczbie egzemplarzy z okazji debiutu rynkowego tego modelu - nowego PEUGEOT 508 First Edition. Będzie ona dostępna w dwunastu krajach Europy. Samochody można rezerwować online. Pierwsze z nich trafią do właścicieli w październiku 2018 r.

czytaj więcej »

26/02/2018 Kategoria: Marka

Trzy światowe premiery PEUGEOT na 88. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie

- Nowy PEUGEOT 508 - ostry stylistycznie i bezkompromisowy sedan, obiecuje intensywne doznania z jazdy. To samochód na miarę ambicji marki w tym segmencie.
- PEUGEOT RIFTER - mocny i rasowy, wprost stworzony, by każdego dnia wyruszyć na spotkanie przygodzie. A także jeszcze bardziej wyrazisty PEUGEOT RIFTER 4X4 CONCEPT, wyposażony w napęd na cztery koła.
- Nowa interpretacja symbolu marki – monumentalna rzeźba lwa ucieleśniająca dumę marki. Upamiętnia 160-lecie istnienia logo PEUGEOT.

czytaj więcej »

22/02/2018 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 - bezkompromisowy sedan

Nowy PEUGEOT 508 zmienia wszystko. Zupełnie nowa konstrukcja - niska i bardziej kompaktowa, nowa sylwetka – agresywna i muskularna oraz spektakularne wnętrze z nową wersją PEUGEOT i-Cockpit®. Nowy PEUGEOT 508 to obietnica intensywnych doznań. Jego wzorcowe zachowanie na drodze, nowe silniki, szeroki wachlarz zaawansowanych rozwiązań technologicznych i imponujący skok jakościowy w stosunku do poprzedniej generacji sprawiają, że nowy PEUGEOT 508 jest flagowym przykładem coraz wyższej klasy samochodów marki.

czytaj więcej »