Najnowsze informacje

09/10/2018 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 otrzymał nagrodę portalu Automotive News Europe za najlepszą stylistykę

Nagrodę tegorocznej edycji konkursu Eurostar Design odebrał Pierre-Paul Mattei, dyrektor ds. stylu nowego PEUGEOT 508. Nowy model został doceniony za stylistykę, która przełamuje konwencje.
Portal motoryzacyjny Automotive News Europe co roku przyznaje nagrody za wybitne innowacje w branży motoryzacyjnej.

czytaj więcej »

02/10/2018 Kategoria: Modele

PEUGEOT 508 SW FIRST EDITION Unlimited Class

Z okazji premiery nowego PEUGEOT 508 SW na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 PEUGEOT prezentuje również First Edition - serię limitowaną tego nowego modelu. Ekskluzywna i wyróżniająca się niepowtarzalną stylistyką wersja będzie sprzedawana od 2 października 2018 roku. Będzie można ją zarezerwować również online.

czytaj więcej »

28/09/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT prezentuje miniaturową rzeźbę lwa - symbol marki

Od października PEUGEOT rozpocznie w swoim sklepie internetowym sprzedaż miniaturowej repliki monumentalnego lwa, którego można będzie zobaczyć na stoisku PEUGEOT na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu. 28-centymetrowy lew jest przeznaczony dla kolekcjonerów i wielbicieli marki. Jego ponadczasową stylistykę odwołującą się do symbolu marki stworzyło studio PEUGEOT Design Lab. Lew symbolizuje ponad dwustuletnią historię marki i 160-lecie kultowego logo.

czytaj więcej »

27/09/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT Cycles na Salonie Samochodowym w Paryżu - premiera czterech nowych rowerów i uruchomienie sprzedaży internetowej

PEUGEOT uruchamia sprzedaż eLC01, miejskiego roweru w stylu neo-retro z gamy LEGEND, z elektrycznym wspomaganiem napędu. Marka przedstawia również trzy światowe premiery rowerów Powertube z wbudowanym akumulatorem: dwa modele trekkingowe, eT01 FS z pełną amortyzacją i eT01 oraz rower szosowy eR02. Rowery będą eksponowane podczas Salonu Samochodowego w Paryżu od 4 października (Dni prasowe 2-3 października). Rowery PEUGEOT są już dostępne w sprzedaży internetowej we Francji.

czytaj więcej »