Najnowsze informacje

19/11/2018 Kategoria: Marka

Innowacyjne usługi Free2Move Lease oraz Free2Move Connect Fleet debiutują na polskim rynku

Podczas 10. Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market, które odbędą się 21 listopada w Warszawie, zadebiutują nowe innowacyjne usługi, należącej do Groupe PSA, marki Free2Move.
W pierwszej kolejności marka Free2Move wprowadza na rynku polskim usługi skierowane do klientów biznesowych – nowoczesne rozwiązania finansowe dla floty Free2Move Lease oraz kompleksową usługę telematyczną Connect Fleet.

czytaj więcej »

16/11/2018 Kategoria: Marka

Fleet Market 2018 - polska premiera nowego Peugeot Partnera Furgona

To już dziesiąte targi Fleet Market. Jubileuszowa edycja tej imprezy będzie miała miejsce w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Podczas targów, które odbędą się w najbliższą środę, 21 listopada, 200 wystawców zaprezentuje 150 samochodów, w tym kilka polskich premier. Jedną z nich będzie nowy PEUGEOT Partner Furgon. Oprócz niego na stoisku PEUGEOT będzie można zobaczyć entuzjastycznie przyjętego nowego PEUGEOT 508 w wersji GT, nowego PEUGEOT Riftera, gamę SUV-ów: 2008, 3008 i 5008 oraz atrakcję dla miłośników szybkiej jazdy - 308 GTI.

czytaj więcej »

15/11/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT wzbogaca swoją kolekcję Lifestyle LEGEND

PEUGEOT z myślą o fanach marki przedstawia nowe modele ubrań i akcesoriów ze znakiem LEGEND. Ich design neo-retro jest dziełem projektantów z PEUGEOT Design Lab. Nowa oferta, dostępna od dziś online, to kontynuacja kolekcji Lifestyle LEGEND i LEGEND 504.

czytaj więcej »

15/11/2018 Kategoria: Marka

Peugeot, Citroën i DS Automobiles na Warsaw Motor Show

Już w najbliższy weekend w halach Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się czwarta edycja targów Warsaw Motor Show. Wśród wystawców obecne będzie także PSA Retail, prezentujące najnowsze modele marek Peugeot, Citroën i DS Automobiles.

czytaj więcej »