Wynik wyszukiwania

15/02/2021 Kategoria: Sport

SIEDMIU KIEROWCÓW – JEDEN ZESPÓŁ PEUGEOT SPORT

Powrót PEUGEOT do wyścigów wytrzymałościowych nabiera kształtów.
Po ujawnieniu pierwszych rysunków Hypercar’a i parametrów układu napędowego LMH, PEUGEOT Sport przechodzi do kolejnego etapu i ogłasza listę siedmiu kierowców, którzy będą rywalizować w barwach marki w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA (FIA WEC) i w wyścigu 24H Le Mans.

czytaj więcej »

04/01/2021 Kategoria: Sport

PEUGEOT SPORT ZMIENIA FORMUŁĘ ZAWODÓW RENCONTRES PEUGEOT SPORT

Po ponad czterech dekadach imprez Rencontres Peugeot Sport, Peugeot Sport zmienia formułę zawodów i przyłącza się do cyklu Ultimate Cup Series. Nowa organizacja zapewni marce Peugeot rozszerzenie formuły uczestnictwa w sportach samochodowych o nowe horyzonty. Zapewni jej również nowe wydarzenia w kalendarzu startów, jak zwykle miłą atmosferę i wydłużone czasy jazdy na torze przy zachowaniu ograniczonych kosztów i całej filozofii zawodów ukształtowanej na przestrzeni lat.

czytaj więcej »

22/12/2020 Kategoria: Sport

UDANY DEBIUT PEUGEOT 208 RALLY 4

Stale rosnący portfel zamówień, niesłabnący rytm wydań samochodów oraz pierwszorzędne wyniki sportowe klientów pełnych entuzjazmu: PEUGEOT 208 Rally 4 przeszedł swój chrzest bojowy w 2020 roku w świetnym stylu!

czytaj więcej »

14/12/2020 Kategoria: Sport

Układ napędowy PEUGEOT HYBRID4 500KW

PEUGEOT i TOTAL współpracują od 25 lat. Dziś przedstawiają dane techniczne układu napędowego, w który wyposażony jest ich Hypercar LMH. Samochód ten będzie startował w mistrzostwach świata w wyścigach długodystansowych FIA-WEC.
Zespół PEUGEOT SPORT i inżynierowie firmy TOTAL wykorzystali swoje doświadczenie i know-how w dziedzinie napędów hybrydowych i sportów samochodowych na najwyższym poziomie i opracowali hybrydowy układ napędowy PEUGEOT HYBRID4 500KW, który spełnia warunki nowego regulaminu mistrzostw.

czytaj więcej »