Wynik wyszukiwania

05/08/2020 Kategoria: Marka

PEUGEOT Lifestyle

PEUGEOT DESIGN LAB – studio projektowe marki PEUGEOT – projektuje również przedmioty niezbędne nam w codziennym życiu. Perfekcyjna stylistyka, ergonomia i jakość wykonania produktów sygnowanych przez studio doskonale odzwierciedlają klasę samochodów PEUGEOT. Nowe, atrakcyjne produkty lifestylowe PEUGEOT są dostępne w kilku kolekcjach, które spełnią oczekiwania wszystkich fanów marki: PEUGEOT SPORT, LEGEND, Electrique, 208, 2008 i Corporate. Nowe długopisy, kubki i parasole są już dostępne w sklepie PEUGEOT online https://boutique.peugeot.com

czytaj więcej »

21/05/2020 Kategoria: Marka

Kierownica PEUGEOT - od drążka do kierownicy wielofunkcyjnej

Na pierwszy rzut oka, od momentu narodzin motoryzacji, kierownica jest elementem mechanicznym, który rozwinął się w najmniejszym stopniu zarówno pod względem formy, jak i funkcjonalności. Nigdy jednak kierownica nie przestała się zmieniać, ani nigdy nie próbowała uwolnić się od swojego okrągłego kształtu. Początkowo bardzo prosta i przeznaczona wyłącznie do sterowania, stopniowo stawała się coraz bardziej złożona. Ulegała rozbudowaniu dzięki stopniowemu dodawaniu wielu dodatkowych funkcji: sygnału dźwiękowego, sterowania radiem, regulacji prędkości lub ograniczenia prędkości, impulsowej zmiany biegów, poduszki powietrznej. Znacznie zmienił się również materiał, z którego jest wykonana. Jej rama, początkowo drewniana, stała się później stalowa, następnie aluminiowa, a obecnie jest wykonywana z magnezu.

W 2012 roku marka PEUGEOT zainaugurowała, wraz z modelem 208, znaczącą innowację jeśli chodzi o stanowisko kierowcy, wprowadzając na rynek PEUGEOT i-Cockpit®. W sercu triady składającej się z ekranu dotykowego i zegarów na linii wzroku kierowcy, kierownica stała się kompaktowa. Została ona przeprojektowana, aby zapewnić lepszy chwyt, a jednocześnie zapewnić kierowcy jeszcze wyraźniejsze pole widzenia i większą przestrzeń na nogi. PEUGEOT i-Cockpit® stał się od tamtej pory wizytówką marki spod znaku lwa i stale się rozwija. Dotychczas ponad sześć milionów użytkowników skorzystało z tej rewolucyjnej koncepcji, która jest unikatowa w świecie motoryzacji.

czytaj więcej »

12/05/2020 Kategoria: Marka

Stopniowy i bezpieczny restart zakładu produkcji silników PureTech Groupe PSA

• Wdrożenie wzmocnionych środków higieny osobistej i barier zabezpieczających, wspólnie z partnerami społecznymi, przed ponownym rozpoczęciem działalności.
• Audyt potwierdzający wdrożenie zabezpieczeń w 100% jednostek produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i komercyjnych Grupy.
• Stopniowe i bezpieczne wznowienie działalności produkcyjnej, w powiązaniu z działalnością komercyjną.

czytaj więcej »

11/05/2020 Kategoria: Marka

Groupe PSA przedstawia nowe zasady pracy w odpowiedzialny sposób

- Podejście zgodne z niepodważalną zasadą ochrony pracowników i firmy
- Projekt, który przyczynia się do osiągnięcia przez Groupe PSA lepszych wyników w zakresie ochrony środowiska, poprzez zmniejszenie śladu węglowego firmy
- Osiągnięcie komplementarności pomiędzy pracą zdalną a pracą zespołową w biurze
- Projekt, który promuje elastyczność, wydajność i lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, opracowany we współpracy z partnerami społecznymi i jako kontynuacja porozumienia „Motywacja i dobre samopoczucie w pracy”.

czytaj więcej »