Wynik wyszukiwania

09/07/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 3008 DKR MAXI: ZWYCIĘSTWO NA DOBRY POCZĄTEK!

• Zespół Peugeot Total odniósł potrójne zwycięstwo na pierwszym etapie SilkWay Rally. Dzięki zaliczeniu najlepszych czasów na trasie SébastienLoeb, StéphanePeterhansel i Cyril Despres zajęli całe podium.

• Nowy Peugeot 3008 DKR Maxi zaimponował wszystkim. Debiutujący w prawdziwej rywalizacji samochód już od pierwszych metrów był bezkonkurencyjny, osiągając czas, który zapewnił mu zwycięstwo w inauguracyjnym etapie SilkWay Rally!

• Po przejechaniu odcinka dojazdowego długości 572 km, zawodnicy rozegrali pierwszy odcinek specjalny na dystansie 61 km. Jego trasa prowadziła przez trudny, podmokły i błotnisty teren, stanowiąc zapowiedź poziomu trudności, jakie czekają załogi w dalszej części SilkWay Rally 2017.

czytaj więcej »

08/07/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT W BLOKACH STARTOWYCH SILK WAY RALLY!

• Team Peugeot Total zakończył przygotowania do rajdu. Wieczorem, w piątek, 7 lipca br. na Placu Czerwonym w Moskwie odbyła się uroczystość startu do SilkWay Rally.

• Zawodnicy mają do pokonania trasę składającą się z 14 etapów i biegnącą przez Rosję, Kazachstan i Chiny. Łączna długość trasy to ok. 10 000 km.

Zadanie zademonstrowania osiągów i niezawodności w tym rajdzie terenowym o charakterze maratonu przypadnie trzem Peugeot 3008 DKR. Jeden z nich jest nowym modelem – prototypem przygotowanym z myślą o udziale w najbliższej edycji Rajdu Dakar. Samochodem tym, nazwanym Peugeot 3008 DKR Maxi, pojedzie SébastienLoeb.

czytaj więcej »

17/03/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT WYRUSZA PO KOLEJNE TRIUMFY NA JEDWABNYM SZLAKU

Trzy załogi stanowiące Dream Team zespołu PEUGEOT Total chcą dopisać kolejny rozdział do kroniki swoich sukcesów. Po zajęciu trzech pierwszych miejsc w styczniowym Rajdzie Dakar* obecnie zespół zapowiada wystawienie trzech fabrycznych PEUGEOT 3008 DKR w tegorocznej edycji Silk Way Rally, która odbędzie się w dniach 7-22 lipca. PEUGEOT SPORT potwierdza, że wybranymi samochodami pojadą CYRIL DESPRES, SÉBASTIEN LOEB oraz STÉPHANE PETERHANSEL.

czytaj więcej »

16/01/2017 Kategoria: Sport

HISTORYCZNY, POTRÓJNY TRIUMF PEUGEOT 3008DKR w Rajdzie Dakar 2017.

Trzy nowe PEUGEOT 3008DKR dotarły na metę rajdu Dakar 2017 w Buenos Aires jako zwycięzcy. Trzy pierwsze miejsca zajęły, kolejno, załogi PETER-HANSEL/COTTRET, LOEB/ELENA i DESPRES/CASTERA. Zawodnicy zespołu Peugeot Total mają za sobą pełną przygód trasę o długości prawie 9000 km, prowadzącą przez trzy kraje: Paragwaj, Boliwię i Argentynę. To historyczne potrójne zwycięstwo zostaje dopisane do pięciu wcześniejszych wygranych PEUGEOT w tej imprezie. Kolejny triumf w Rajdzie Dakar doskonale akcentuje światową premierę rynkową nowego SUV-a tej marki – modelu PEUGEOT 3008.

czytaj więcej »