Wynik wyszukiwania

13/07/2015 Kategoria: Marka

Grupa PSA otwiera fabrykę w Maroku

Budowa fabryki samochodów w Maroku za 557 milionów euro. Produkcja samochodów dostosowanych do potrzeb tego regionu od 2019 roku. Stopniowe zwiększanie produkcji w celu wsparcia wzrostu sprzedaży PSA Peugeot Citroën na rynkach Afryki i Bliskiego Wschodu

czytaj więcej »

19/06/2015 Kategoria: Marka

Opracowany przez Grupę PSA Peugeot Citroën 3-cylindrowy, turbodoładowany silnik PureTech zdobywcą tytułu Silnik Roku 2015

W dniu 17 czerwca br. w Stuttgarcie (Niemcy) jury 17. konkursu „The International Engine of the Year Awards”, organizowanego przez brytyjskie czasopismo „Engine Technology International”, przyznało opracowanemu przez Grupę PSA Peugeot Citroën 3-cylindrowemu silnikowi PureTech nagrodę Silnika Roku w kategorii pojemnościowej od 1,0 do 1,4 l. Nagroda ta stanowi ukoronowanie sukcesów tego silnika, wyprodukowanego dotychczas w ilości ponad 100 tys. egzemplarzy w usytuowanej na terenie Francji w Douvrin (Pas-de-Calais) fabryce Française de Mécanique.

czytaj więcej »

05/05/2015 Kategoria: Marka

Nowy salon Peugeot w Krakowie już otwarty

Nowy autoryzowany salon InterAuto marki Peugeot otwarty został w północno-zachodniej części Krakowa, przy ulicy Jasnogórskiej 62b.

czytaj więcej »

23/04/2015 Kategoria: Marka

Wyjątkowy gest sportowców dla niepełnosprawnego panczenisty Mateusza Puszkarskiego

Album „Tour de Pologne – kulisy i emocje” z dedykacją Czesława Langa, koszulka
i czapka Rafała Sonika z tegorocznego Rajdu Dakar, czy też koszulka reprezentacyjna z podpisem Mariusza Czerkawskiego – to tylko niektóre z nowych przedmiotów dostępnych do wylicytowania na platformie charytatywni.allegro.pl. Sportowcy z różnych dyscyplin przekazali na aukcję internetową kilkanaście wyjątkowych pozycji. Wszystko po to, by pomóc swojemu koledze, byłemu sportowcowi Mateuszowi Puszkarskiemu odzyskać utraconą niezależność.

czytaj więcej »