Wynik wyszukiwania

02/12/2015 Kategoria: Marka

Uruchomienie ogólnodostępnego CENTRUM EKO-JAZDY w siedzibie PSA Peugeot Citroën z okazji konferencji COP21

Z okazji COP21 – odbywającej się pod francuską Prezydencją konferencji klimatycznej Narodów Zjednoczonych – w dniach od 30 listopada do 11 grudnia 2015 roku, PSA Peugeot Citroën organizuje przed swoją siedzibą** centrum jazd próbnych i eko-jazdy. Dostępnych będzie 18 samochodów elektrycznych, hybrydowych oraz z silnikami benzynowymi/wysokoprężnymi o niskiej emisji CO2 marek Peugeot, Citroën i DS Automobiles. Wysłano 100 tys. zaproszeń do klientów indywidualnych i biznesowych. W 20-minutowych jazdach próbnych mogą również wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby. Testujący będą mogli korzystać z porad instruktorów, przeszkolonych w zakresie eko-jazdy umożliwiającej obniżenie zużycia paliwa nawet o 15%.

czytaj więcej »

01/12/2015 Kategoria: Marka

Nowy etap programu współpracy między PSA Peugeot Citroën i Toyotą

PSA Peugeot Citroën i Toyota Motor Europe (TME) prezentują w dniu dzisiejszym nowe modele Citroën SPACETOURER, Peugeot TRAVELLER i Toyota PROACE. Samochody te będą dostępne w wersji Combi przeznaczonej dla prywatnych użytkowników oraz w wersji Shuttle przeznaczonej do przewozów wahadłowych dla zawodowych przewoźników. Obie grupy potwierdzają w ten sposób dalszą realizację umowy o współpracy podpisanej w 2012 roku.

czytaj więcej »

26/11/2015 Kategoria: Marka

Współpraca PSA i Transport & Environment

Współpraca PSA Peugeot Citroën i Transport & Environment w celu opublikowania danych dotyczących zużycia paliwa w poszczególnych modelach aut Grupy PSA w rzeczywistych warunkach użytkowania.
W stałym dążeniu do zapewnienia jak najlepszej informacji klientom, Grupa PSA Peugeot Citroën i organizacja pozarządowa Transport & Environment podjęły decyzję o wspólnym działaniu mającym na celu przeprowadzenie pomiarów i opublikowanie – do wiosny 2016 roku – oficjalnych danych dotyczących zużycia paliwa w rzeczywistych warunkach użytkowania, a następnie – do wiosny 2017 roku – danych dotyczących poziomów emisji zanieczyszczeń emitowanych przez samochody osobowe Euro 6.2, a w szczególności tlenków azotu (NOx).

czytaj więcej »

25/11/2015 Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska przekazała kluczyki do samochodu bazowego podczas 20. Wielkiej Gali Integracji.

Podczas 20. Jubileuszowej Wielkiej Gali Integracji Mateusz Puszkarski – były sportowiec i panczenista, który od kilku lat jest unieruchomiony na wózku, odebrał kluczyki do Nowego Peugeot Partnera, który posłuży za bazę do skomplikowanej i bezprecedensowej na rynku polskim adaptacji, która pozwoli mu zyskać mobilność. Zbiórka pieniędzy na adaptację wchodzi w decydującą fazę.

czytaj więcej »