Najnowsze informacje

29/03/2019 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 po raz kolejny nagrodzony

Porywający styl, futurystyczne wnętrze i znakomite osiągi sprawiają, że nowy PEUGEOT 508 cieszy się niesłabnącym powodzeniem we wszelkiego rodzaju konkursach i plebiscytach. Polscy internauci przyznali mu tytuł „Samochód Roku 2018” w plebiscycie portalu Wirtualna Polska. Jurorzy WP.PL uznali go także za „Najspokojniejsze miejsce na świecie”.

czytaj więcej »

17/01/2019 Kategoria: Modele

Tenis i przyszłe zelektryfikowane modele w nowej kampanii reklamowej PEUGEOT

Z nową kampanią reklamową, która ukazuje przyszłość marki, PEUGEOT wchodzi w nowy etap zaangażowania w sport tenisowy. Kampania ilustruje strategię marki PEUGEOT, która wyznacza nową erę w motoryzacji i sięga po nowe rodzaje napędu.

czytaj więcej »

09/10/2018 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 otrzymał nagrodę portalu Automotive News Europe za najlepszą stylistykę

Nagrodę tegorocznej edycji konkursu Eurostar Design odebrał Pierre-Paul Mattei, dyrektor ds. stylu nowego PEUGEOT 508. Nowy model został doceniony za stylistykę, która przełamuje konwencje.
Portal motoryzacyjny Automotive News Europe co roku przyznaje nagrody za wybitne innowacje w branży motoryzacyjnej.

czytaj więcej »

29/06/2018 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 Bezkompromisowy sedan! Polska gama i cenniki

Nowy PEUGEOT 508 zmienia wszystko. Zupełnie nowa konstrukcja - niska i bardziej kompaktowa, nowa sylwetka – agresywna i muskularna oraz spektakularne wnętrze z nową wersją PEUGEOT i-Cockpit®. Nowy PEUGEOT 508 to obietnica intensywnych doznań. Jego wzorcowe zachowanie na drodze, nowe silniki, szeroki wachlarz zaawansowanych rozwiązań technologicznych i imponujący skok jakościowy w stosunku do poprzedniej generacji sprawiają, że nowy PEUGEOT 508 jest flagowym przykładem coraz wyższej klasy samochodów marki.

czytaj więcej »