Najnowsze informacje

13/10/2020 Kategoria: Marka

PEUGEOT - marka samochodowa z najlepszym wizerunkiem we Francji

Z badania przeprowadzonego przez YouGov wynika, że wśród marek samochodowych PEUGEOT cieszy się najlepszą opinią wśród Francuzów. Marka spod znaku lwa wyprzedziła nawet niemieckich producentów samochodów.

czytaj więcej »

12/10/2020 Kategoria: Marka

Pierwsze miejsce marki PEUGEOT w rankingu niezawodności

Trzynasta edycja Grand Prix marek samochodowych odbyła się wrześniu w Paryżu z inicjatywy czasopisma „le Journal de l’Automobile”. W plebiscycie Peugeot został uznany za najbardziej niezawodną markę samochodów.

czytaj więcej »

09/10/2020 Kategoria: Modele

Nowy SUV PEUGEOT 5008 - DESIGNED TO GO BEYOND YOURSELF - prezentacja polskiej gamy i cenników

PEUGEOT jest obecnie liderem na europejskim rynku kompaktowych SUV-ów z dwoma modelami, 5008 i 3008.

SUV PEUGEOT 5008 został wyprodukowany w liczbie ponad 300 000 samochodów od debiutu w 2017 roku. Model osiąga doskonałe wyniki sprzedaży w Europie i na rynkach pozaeuropejskich.

Od dzisiaj nowa edycja SUV-a PEUGEOT 5008 jest dostępna na polskim rynku.
Śmiały styl nowej edycji SUV-a wprowadza nas w kanony stylistyczne, które będą obowiązywały w przyszłości. Dzięki zmienionemu przodowi, nowym tylnym światłom Full LED, nowym kolorom nadwozia i oferowanemu po raz pierwszy pakietowi „Black Pack” samochód jest jeszcze bardziej okazały i nowoczesny.

Nowy SUV PEUGEOT 5008 został wyposażony w najnowsze technologie. Kolejna generacja PEUGEOT i-Cockpit® z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i nowym ekranem dotykowym 10” HD potęguje doznania z jazdy. Liczne systemy wspomagania prowadzenia samochodu najnowszej generacji zapewniają większe bezpieczeństwo.

Nowa jest również koncepcja gamy nowego SUV-a PEUGEOT 5008 – składa się z analogicznych wersji jak niedawno wprowadzona gama PEUGEOT 308. Obejmuje 3 poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

czytaj więcej »

08/10/2020 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT e-208 zdobywcą tytułu „Electric small car of the year”

NOWY PEUGEOT e-208 ZDOBYWCĄ TYTUŁU „ELECTRIC SMALL CAR OF THE YEAR” PRZYZNANEGO PRZEZ BRYTYJSKI MAGAZYN „WHAT CAR?”

czytaj więcej »