Najnowsze informacje

01/07/2021 Kategoria: Marka

Alessandro Renda dyrektorem marki Peugeot w Polsce

Z dniem 1 lipca 2021 roku Alessandro Renda został mianowany dyrektorem marki PEUGEOT w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za wszystkie działania związane z marką PEUGEOT na polskim rynku, podlegając bezpośrednio Roberto Matteucciemu, dyrektorowi generalnemu Stellantis w Polsce.

czytaj więcej »

24/06/2021 Kategoria: Historia

PEUGEOT 106 MA JUŻ 30 LAT

We wrześniu bieżącego roku PEUGEOT 106 będzie obchodził 30-lecie debiutu rynkowego. Kultowy model staje się youngtimerem z prawem do rejestracji jako samochód zabytkowy.

czytaj więcej »

22/06/2021 Kategoria: Modele

NOWY 308 SW - NOWE OBLICZE PEUGEOT

Marka PEUGEOT z dumą przedstawia nowego PEUGEOT 308 SW, który charakteryzuje się wyrazistą stylistyką o rasowych kształtach oraz wyrafinowanym designem tyłu. Jest funkcjonalny oraz nadzwyczaj nowoczesny. Ma wszystko, co niezbędne i czego oczekują klienci w segmencie kompaktowych kombi.

czytaj więcej »

11/06/2021 Kategoria: Marka

PEUGEOT wprowadza do sprzedaży kolekcję produktów lifestylowych z nową identyfikacją marki

PEUGEOT wprowadza do sprzedaży nową kolekcję ubrań dla pracowników działów sprzedaży, fanów i przyjaciół marki: T-shirty, koszulki polo, koszule, swetry, bluzy, kamizelki ocieplane i wiatrówki. Są także akcesoria, które towarzyszyć im będą na co dzień: długopisy, notesy, kubki czy parasole. Projektanci ze studia PEUGEOT Design Lab zadbali o nowoczesną, techniczną i jakościową stylistykę każdego elementu kolekcji sygnowanej nowym logo PEUGEOT. Nowa gama produktów lifestylowych podkreśla nową tożsamość PEUGEOT i wzmacnia pozycję marki na rynku produktów luksusowych. Kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym https://boutique.peugeot.com

czytaj więcej »