Najnowsze informacje

02/10/2018 Kategoria: Modele

PEUGEOT 508 SW FIRST EDITION Unlimited Class

Z okazji premiery nowego PEUGEOT 508 SW na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 PEUGEOT prezentuje również First Edition - serię limitowaną tego nowego modelu. Ekskluzywna i wyróżniająca się niepowtarzalną stylistyką wersja będzie sprzedawana od 2 października 2018 roku. Będzie można ją zarezerwować również online.

czytaj więcej »

28/09/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT prezentuje miniaturową rzeźbę lwa - symbol marki

Od października PEUGEOT rozpocznie w swoim sklepie internetowym sprzedaż miniaturowej repliki monumentalnego lwa, którego można będzie zobaczyć na stoisku PEUGEOT na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu. 28-centymetrowy lew jest przeznaczony dla kolekcjonerów i wielbicieli marki. Jego ponadczasową stylistykę odwołującą się do symbolu marki stworzyło studio PEUGEOT Design Lab. Lew symbolizuje ponad dwustuletnią historię marki i 160-lecie kultowego logo.

czytaj więcej »

27/09/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT Cycles na Salonie Samochodowym w Paryżu - premiera czterech nowych rowerów i uruchomienie sprzedaży internetowej

PEUGEOT uruchamia sprzedaż eLC01, miejskiego roweru w stylu neo-retro z gamy LEGEND, z elektrycznym wspomaganiem napędu. Marka przedstawia również trzy światowe premiery rowerów Powertube z wbudowanym akumulatorem: dwa modele trekkingowe, eT01 FS z pełną amortyzacją i eT01 oraz rower szosowy eR02. Rowery będą eksponowane podczas Salonu Samochodowego w Paryżu od 4 października (Dni prasowe 2-3 października). Rowery PEUGEOT są już dostępne w sprzedaży internetowej we Francji.

czytaj więcej »

26/09/2018 Kategoria: Modele

MIĘDZYNARODOWY SALON SAMOCHODOWY W PARYŻU 2018: TRZY ŚWIATOWE PREMIERY PEUGEOT

W tym roku PEUGEOT zaprezentuje w Paryżu trzy światowe premiery. Oprócz nowego PEUGEOT 508 SW po raz pierwszy będzie można zobaczyć PEUGEOT e-LEGEND Concept, w 100% elektryczny i autonomiczny samochód koncepcyjny, który pokazuje optymistyczną wizję przyszłości, jakiej pragniemy. PEUGEOT zaprezentuje również nowe napędy plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym. Marka z optymizmem podchodzi do transformacji energetycznej, mając głębokie przekonanie, że nowe, oferowane przez markę technologie przyniosą użytkownikom przyjemność z jazdy.

czytaj więcej »