Wynik wyszukiwania

21/09/2020 Kategoria: Marka

Nowa linia produktów i ubrań lifestylowych z okazji 210-lecia marki PEUGEOT

26 września 2020 roku PEUGEOT będzie obchodzić 210. rocznicę swojego istnienia. Z okazji rocznicy marka spod znaku lwa przygotowała kolekcję produktów lifestylowych „SINCE 1810”. Kolekcja o ponadczasowym designie jest przeznaczona dla sympatyków marki. Kolekcjonerzy będą mogli kupić brelok lub kubek, podstawowe przedmioty codziennego użytku, a także proste, lecz eleganckie ubrania w czarnym lub białym kolorze. Ekskluzywny młynek do pieprzu i fartuch kuchenny, które uzupełniają kolekcję, są nawiązaniem do tradycji PEUGEOT w produkcji akcesoriów stołowych. PEUGEOT Design Lab, studio projektowe marki, stworzyło specjalne logo z okazji 210-lecia. Inspiracją dla specjalnie stworzonego logotypu było oryginalne logo z lwem (z profilu, podkreślone strzałą). Nowe artykuły lifestylowe PEUGEOT z nowym znakiem dostępne są na stronie sklepu pod adresem: https://boutique.peugeot.com

czytaj więcej »

13/08/2020 Kategoria: Marka

PEUGEOT & FOCAL - wspólne wartości

Firma PEUGEOT od 2014 r. współpracuje z renomowaną francuską marką FOCAL przy projektowaniu samochodowych systemów Hi-Fi. W 2016 r. współpraca ta nabrała znacznej dynamiki, w związku z wprowadzeniem na rynek przez PEUGEOT nowych modeli 3008 i 5008. Obydwaj producenci podzielają wspólne wartości, co stanowi niezbędny punkt wyjścia do doskonałej współpracy.

czytaj więcej »

05/08/2020 Kategoria: Marka

PEUGEOT Lifestyle

PEUGEOT DESIGN LAB – studio projektowe marki PEUGEOT – projektuje również przedmioty niezbędne nam w codziennym życiu. Perfekcyjna stylistyka, ergonomia i jakość wykonania produktów sygnowanych przez studio doskonale odzwierciedlają klasę samochodów PEUGEOT. Nowe, atrakcyjne produkty lifestylowe PEUGEOT są dostępne w kilku kolekcjach, które spełnią oczekiwania wszystkich fanów marki: PEUGEOT SPORT, LEGEND, Electrique, 208, 2008 i Corporate. Nowe długopisy, kubki i parasole są już dostępne w sklepie PEUGEOT online https://boutique.peugeot.com

czytaj więcej »

21/05/2020 Kategoria: Marka

Kierownica PEUGEOT - od drążka do kierownicy wielofunkcyjnej

Na pierwszy rzut oka, od momentu narodzin motoryzacji, kierownica jest elementem mechanicznym, który rozwinął się w najmniejszym stopniu zarówno pod względem formy, jak i funkcjonalności. Nigdy jednak kierownica nie przestała się zmieniać, ani nigdy nie próbowała uwolnić się od swojego okrągłego kształtu. Początkowo bardzo prosta i przeznaczona wyłącznie do sterowania, stopniowo stawała się coraz bardziej złożona. Ulegała rozbudowaniu dzięki stopniowemu dodawaniu wielu dodatkowych funkcji: sygnału dźwiękowego, sterowania radiem, regulacji prędkości lub ograniczenia prędkości, impulsowej zmiany biegów, poduszki powietrznej. Znacznie zmienił się również materiał, z którego jest wykonana. Jej rama, początkowo drewniana, stała się później stalowa, następnie aluminiowa, a obecnie jest wykonywana z magnezu.

W 2012 roku marka PEUGEOT zainaugurowała, wraz z modelem 208, znaczącą innowację jeśli chodzi o stanowisko kierowcy, wprowadzając na rynek PEUGEOT i-Cockpit®. W sercu triady składającej się z ekranu dotykowego i zegarów na linii wzroku kierowcy, kierownica stała się kompaktowa. Została ona przeprojektowana, aby zapewnić lepszy chwyt, a jednocześnie zapewnić kierowcy jeszcze wyraźniejsze pole widzenia i większą przestrzeń na nogi. PEUGEOT i-Cockpit® stał się od tamtej pory wizytówką marki spod znaku lwa i stale się rozwija. Dotychczas ponad sześć milionów użytkowników skorzystało z tej rewolucyjnej koncepcji, która jest unikatowa w świecie motoryzacji.

czytaj więcej »