Wynik wyszukiwania

14/05/2019 Kategoria: Marka

Studio PEUGEOT Design Lab i stocznia LATITUDE 46 zaprojektowali wspólnie jacht żaglowy

Stocznia LATITUDE 46 zwróciła się do PEUGEOT Design Lab i studia projektowego Michele Molino o nadanie „neoklasycznego” wyglądu jej nowemu, luksusowemu jachtowi żaglowemu. Projektanci PEUGEOT Design Lab uczestniczyli w projektowaniu mostka. Łódź jest przystosowana zarówno do żeglowania w pojedynkę, jak i z załogą. Ergonomia kokpitu umożliwia optymalne sterowanie łodzią. Tofinou 9.7 mierzy 9,75 m i jest przeznaczony do jednodniowych rejsów. Dwa pierwsze egzemplarze jachtu zostaną dostarczone do La Rochelle w czerwcu tego roku.

czytaj więcej »

07/05/2019 Kategoria: Marka

PEUGEOT Design Lab projektuje tricykl piknikowy dla Gillardeau

Véronique Gillardeau, współwłaścicielka renomowanego producenta ostryg Gillardeau, proponuje swoim klientom tricykl ze wspomaganiem elektrycznym, który można wypożyczyć, by urządzić piknik na wyspie Ré. Po sukcesie zaprojektowanych przez PEUGEOT Design Lab foodtrucków „Marcelle”, firma Gillardeau ponownie zwróciła się do studia projektowego PEUGEOT Design Lab z prośbą o zaprojektowanie „rowerowego bistra”. Projektanci PEUGEOT wyposażyli rower w pomysłowy składany stolik do degustacji ostryg oraz we wbudowaną lodówkę, zapewniającą utrzymanie odpowiedniej temperatury. Tricykl o nazwie „Le Petit Gégé” można już teraz wypożyczyć w Saint-Martin-de-Ré.

czytaj więcej »

24/04/2019 Kategoria: Marka

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej w ramach projektu europejskiego L3Pilot

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej. Od początku kwietnia samochody grupy z systemem autonomicznego prowadzenia poziomu 3*, w ramach europejskiego projektu L3Pilot, poruszają się po drogach publicznych. Przez cały czas trwania projektu, samochody grupy biorą udział w testach drogowych, których celem jest sprawdzenie prawidłowego działania funkcji jazdy autonomicznej na drogach szybkiego ruchu.

czytaj więcej »

05/04/2019 Kategoria: Marka

PEUGEOT elektryzuje Mediolański Tydzień Designu 2019

PEUGEOT po raz kolejny uczestniczy w dorocznym Mediolańskim Tygodniu Designu. Jest to wiodące międzynarodowe wydarzenie poświęcone światowemu wzornictwu. Porywające widowisko światło i dźwięk stworzone przez PEUGEOT DESIGN LAB pozwala zwiedzającym doświadczyć niezwykłego przeżycia artystycznego, które daje przedsmak elektrycznej transformacji PEUGEOT. Centralne miejsce zajmuje monumentalna figura ambasadora marki PEUGEOT. Rzeźbę lwa o wysokości 5 m otacza stado 40 „mniejszych braci”.
Podczas tegorocznego tygodnia designu w Mediolanie honorowe miejsce zajmą nowe modele PEUGEOT 208 i e-208 oraz samochód studyjny PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT wraz z gamą rowerów elektrycznych PEUGEOT Cycles.
Mediolański Tydzień Designu odbędzie się w dniach 8-14 kwietnia w słynnej „Zone Tortona”.

czytaj więcej »