Wynik wyszukiwania

11/08/2022 Kategoria: Marka

PEUGEOT SPORT i SPARCO - wieloletnia, sprawdzona współpraca partnerska

PEUGEOT SPORT i renomowana włoska marka odzieży wyścigowej SPARCO odnowiły współpracę partnerską, trwającą już od ponad 30 lat, z okazji udziału PEUGEOT w kolejnej edycji Długodystansowych Mistrzostw Świata WEC, obejmujących kultowy wyścig 24 godziny Le Mans.

czytaj więcej »

09/08/2022 Kategoria: Marka

Od PEUGEOT 604 do PEUGEOT 5008 – historia prezydenckich modeli PEUGEOT -

Reprezentacja, odpowiedni przekaz, ochrona... samochód Prezydenta Republiki to coś więcej, niż tylko środek transportu! Od półwiecza PEUGEOT należy do grona dostawców samochodów dla Pałacu Elizejskiego, począwszy od PEUGEOT 604, którym jeździł Valéry Giscard d'Estaing, po 5008 Emmanuela Macrona. Krótki spacer po historii Piątej Republiki…

czytaj więcej »

05/08/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT e-EXPERT HYDROGEN - elektromobilność bez kompromisów

PEUGEOT stawia coraz wyżej poprzeczkę w zakresie radykalnego obniżania lokalnej emisji spalin w swoich modelach. W ten sposób stał się jednym z pierwszych producentów oferujących seryjny furgon z napędem elektrycznym zasilanym z wodorowego ogniwa paliwowego (hydrogen fuel cell): PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen. Nowy model, wyposażony w najnowocześniejsze technologie napędu elektrycznego, wpisuje się w plan działań PEUGEOT zmierzających do dywersyfikacji oferty mobilności zeroemisyjnej.

czytaj więcej »

04/08/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT 408 w „THE SPHERE” przyprawia o zawrót głowy

Zaprezentowany w czerwcu bieżącego roku fastback PEUGEOT 408 jest od dziś, tj. 4 sierpnia 2022 roku, eksponowany w muzeum sztuki Louvre-Lens. Koncepcja sposobu wystawienia samochodu zaskakuje – instalacja pozwala podziwiać nowy model PEUGEOT 408 pod dowolnym kątem.

czytaj więcej »