Wynik wyszukiwania

27/04/2018 Kategoria: Sport

FABRYCZNE PEUGEOT 208 WRX GOTOWE DO DRUGIEJ RUNDY RALLYCROSSOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA FIA W PORTUGALII

WRX, RUNDA 2. – MONTALEGRE | 28-29 KWIETNIA 2018 r.
Runda w Barcelonie, inaugurująca nowy sezon rallycrossu, miała niezwykle intensywny przebieg i zakończyła się finiszem Sébastiena Loeba na podium. Po tym debiucie oficjalny zespół fabryczny Team PEUGEOT Total kontynuuje przygotowania w bazie PEUGEOT Sport i pracuje na kolejne osiągnięcia. Już w najbliższy weekend na torze Montalegre w Portugalii trzy PEUGEOT 208 WRX zmierzą się z nowymi wyzwaniami.

czytaj więcej »

17/04/2018 Kategoria: Sport

PODIUM DLA ZESPOŁU PEUGEOT TOTAL PO EMOCJONUJĄCYM OTWARCIU NOWEGO SEZON RALLYCROSSOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA

WRX, RUNDA 1 – BARCELONA | 14-15 KWIETNIA 2018 r.
Debiutujący w rallycrossie – w roli zespołu fabrycznego – Team PEUGEOT Total zmierzył się z rywalami w ekstremalnych warunkach. Pierwsza runda nowego sezonu Rallycrossowych Mistrzostw Świata FIA odbyła się w sobotę, na torze Circuit de Barcelona-Catalunya, w strugach ulewnego deszczu, który zaczął padać po dwóch pierwszych sesjach kwalifikacyjnych. W niedzielę, pod nieco pogodniejszym niebem, dziewięciokrotny Rajdowy Mistrz Świata FIA Sébastien Loeb po zaciętej walce wywalczył drugie miejsce na mecie. Ten sukces i pozycja na podium są ciężko zapracowanym osiągnięciem całego Team PEUGEOT Total, który przez ostatni miesiąc działał bez chwili wytchnienia, przygotowując się do tego startu.

czytaj więcej »

13/04/2018 Kategoria: Sport

NOWY ROZDZIAŁ DLA TEAM PEUGEOT TOTAL W RALLYCROSSOWYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA

WRX, RUNDA 1 – BARCELONA | 14-15 KWIETNIA 2018

Pierwsza z 12 rund Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie odbędzie się w Barcelonie. Wyścig ten rozpoczyna nowy rozdział w historii udziału marki PEUGEOT w sporcie samochodowym.

czytaj więcej »