Wynik wyszukiwania

14/09/2017 Kategoria: Sport

Załogi PEUGEOT 208 WRX gotowe powtórzyć sukces w Rydze

Dziesiąta runda sezonu 2017 Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie odbędzie się w Rydze w dniach 16-17 września. Sébastien Loeb i Timmy Hansen, zdobywcy pierwszego i trzeciego miejsca podczas ubiegłorocznego wyścigu na Łotwie, zapowiadają walkę o co najmniej powtórzenie tych wyników.

czytaj więcej »

05/09/2017 Kategoria: Sport

Sukces Sébastiena Loeba w Lohéac - komunikat prasowy

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas dziewiątej rundy Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w RallycrossieSébastienLoeb i Timmy Hansen rozemocjonowali publiczność na torze w Lohéac. SébastienLoeb na meciepojawił się jako drugi, a jego wynik tosiódme od początku sezonu miejsce na podium dlazałogiPEUGEOT 208 WRX.

czytaj więcej »

28/08/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 208 WRX w świątyni rallycrossu

W pierwszy weekend września odbędzie się dziewiąta runda Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie. Sébastien Loeb, Timmy Hansen i Kevin Hansen do białości rozpalą wypełniony do ostatniego miejsca autodrom w Lohéac (w Bretanii). Zawodnicy Team Peugeot Hansen z pewnością mogą liczyć na wielki doping rodzimej publiczności Loeba i marki Peugeot.

czytaj więcej »

09/08/2017 Kategoria: Sport

JOSÉ SUÁREZ I PEUGEOT 208 T16 ZE ŚWIETNYM WYNIKIEM I MIEJSCEM NA PODIUM W RAJDZIE RZESZOWSKIM

Zakończona w sobotę runda Rajdowych Mistrzostw Europy zostanie zapamiętana jako prawdopodobnie najtrudniejsza w tegorocznym sezonie ERC. Jej charakter oddają dwa słowa, powtarzane nieustannie przez cały rajd: upał i prędkość. Kierowcą, który najlepiej wykorzystał możliwości PEUGEOT 208 T16 i zwrócił na siebie uwagę doskonałym wynikiem na mecie, był José Suárez. Hiszpański kierowca wraz ze swoim pilotem Cándido Carrerą, zaprezentował na Rajdzie Rzeszowskim opanowaną, inteligentną jazdę. Suárez rozpoczął rajd z chłodną głową, kalkulując ryzyko, a następnie stopniowo podnosił tempo, by wreszcie zabłysnąć najlepszym czasem w klasyfikacji generalnej na 7. odcinku specjalnym. Dzięki temu hiszpańska załoga zajęła trzecie miejsce na podium w kategorii wiekowej poniżej 28 lat.

czytaj więcej »