Wynik wyszukiwania

19/09/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 3008DKR W MAROKU – NAUKA I AMBICJE

PEUGEOT SPORT zapowiada uczestnictwo w Rally du Maroc – rajdzie terenowym, który odbędzie się od 4 do 10 października na trasie z Fezu do Arfudu. Samochodami PEUGEOT 3008DKR, zwycięskimi w rajdach Dakar i Silk Way Rally 2017, pojadą dwie załogi: Sébastien LOEB / Daniel ELENA oraz Carlos SAINZ / Lucas CRUZ. Ich udział ma podkreślać strategię handlową PEUGEOT oraz ogólnie całej Grupy PSA w Maroku.

czytaj więcej »

25/07/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT ZWYCIĘŻA DRUGI RAZ W SILK WAY RALLY

Cyril Despres i David Castera powtórzyli swój ubiegłoroczny sukces! Zwycięzcy Silk Way Rally 2016 od połowy rajdu jechali w roli liderów i po raz kolejny zwyciężyli w klasyfikacji generalnej. Ich Peugeot 3008 DKR z numerem startowym 100 pokonał trasę liczącą 9599 km, w tym 4094 km odcinków specjalnych, osiągając komfortową przewagę 1 godz. i 5 min nad najbliższym rywalem.

czytaj więcej »

11/07/2017 Kategoria: Sport

DREAM TEAM PEUGEOT ZNOWU NA PODIUM SILK WAY RALLY

• Na mecie trzeciego etapu SilkWay Rally trzy załogi Peugeot 3008 DKR utrzymały pozycje zajmowane w klasyfikacji generalnej: na jej czele plasuje się samochód z numerem startowym 104, na drugim miejscu z nr 106, na trzecim z nr 100. Wszystkie trzy załogi powiększyły także swoją i tak już znaczącą przewagę nad konkurentami.

• Sébastien Loeb i Daniel Elena, jadący nowym Peugeot 3008 DKR Maxi, wygrali długi i trudny poniedziałkowy etap. Drugie miejsce zajęli na nim StéphanePeterhansel i Jean-Paul Cottret.

• Cyril Despres i jego pilot David Castera mieli pewne problemy na trasie, ale zachowali trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej rajdu.

czytaj więcej »

10/07/2017 Kategoria: Sport

DRUGI Z RZĘDU HAT-TRICK PEUGEOT 3008 DKR!

• Po zajęciu wszystkich trzech stopni podium w pierwszym etapie rajdu, zawodnicy startujący Peugeot 3008 DKR wywalczyli potrójne zwycięstwo również na mecie drugiego etapu SilkWay Rally. Dzięki temu sukcesowi, Peugeot umacnia się na trzech pierwszych miejscach w klasyfikacji generalnej rajdu i po drugim dniu rywalizacji zwiększa swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami.

• StéphanePeterhansel zaliczył najlepszy czas, wyprzedzając drugiego na mecie Cyrila Despresa (+ 1 min. 47 s) i trzeciego SébastienaLoeba, któremu tylko 1 sekundy zabrakło do zrównania się z kolegą z zespołu, zajmującego drugą pozycję.

• SébastienLoeb za kierownicą Peugeot 3008 DKR Maxi wyruszył pierwszy na trasę dzisiejszego odcinka specjalnego. Do pokonania była trasa licząca 157 km, prowadząca po błotnistych i śliskich drogach, z fragmentami zalanymi wodą. Wszystkie trzy Peugeot 3008 DKR pokonały trudności terenowe, a ich kierowcy nie zgłosili żadnych problemów z funkcjonowaniem samochodów.

czytaj więcej »