Najnowsze informacje

03/04/2017 Kategoria: Marka

Poznań Motor Show 2017- ofensywa SUV-ów na stoisku Peugeot

W tym roku motywem przewodnim stoiska PEUGEOT w Poznaniu jest ofensywa SUV-ów. Na stoisku o powierzchni 380 m2. zwiedzający będą mogli zobaczyć:

czytaj więcej »

11/10/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT Polska publikuje cenniki nowego SUV-a PEUGEOT 3008

Na trwającym właśnie Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu PEUGEOT zaprezentował swój nowy model 3008. Jest to SUV z segmentu C, kategorii, która obecnie przeżywa na całym świecie dynamiczną ekspansję. Model ten stanowi doskonałą odpowiedź na oczekiwania wymagających klientów, poszukujących nowych doznań i możliwości wyróżnienia się. Dysponuje mocnymi atutami - spektakularnym PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji, przykuwającym wzrok designem, zoptymalizowaną konstrukcją i zaawansowanym technologicznie wyposażeniem. Nowy SUV PEUGEOT 3008 ma ambicję zdobycia liczącej się pozycji na rynku. Jednocześnie staje się symbolem nowej gamy SUV-ów marki.
Dzisiaj prezentujemy polskie ceny tego modelu, który na nasz rynek trafi w połowie listopada br.
Już w chwili debiutu rynkowego nowy PEUGEOT 3008 zaproponuje wszystkim klientom prostą i przejrzystą gamę: trzy podstawowe wersje wyposażenia (Access, Active, Allure) oraz wersję GT.

czytaj więcej »

03/10/2016 Kategoria: Sport

PEUGEOT 3008 DKR startuje w Rajdzie Maroka

Nowy PEUGEOT 3008 DKR jest gotowy na swój pierwszy występ. Dzięki wsparciu partnerów: Total, Red Bull, BFGoodrich i Sparco, 3008 DKR z załogą Carlos SAINZ/Lucas CRUZ weźmie udział w dniach 2-7 października 2016 w Rajdzie Maroka.

czytaj więcej »

13/09/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT Sport prezentuje nowego PEUGEOT 3008 DKR - informacja prasowa

Nowy PEUGEOT 3008 DKR wystartuje w Rajdzie Dakar 2017

· Marka PEUGEOT rozpocznie sezon 2017 umocniona zwycięstwami w Rajdzie Dakar w styczniu br. (w Ameryce Południowej) oraz w Rajdzie Jedwabnego Szlaku podczas tego lata (Rosja, Kazachstan i Chiny).

· Na bazie nowego SUV-a PEUGEOT 3008, którego sprzedaż rozpocznie się po międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu, Peugeot Sport, opracował we współpracy z centrum Stylu PEUGEOT, nową rajdową maszynę - prawdziwą bestię, o jeszcze bardziej rasowej linii i jeszcze wyższych osiągach.

· Nowy PEUGEOT 3008 DKR zostanie udostępniony wszystkim czterem załogom Teamu Peugeot Total, tym samym co w zeszłym roku. Najbliższa edycja rajdu już teraz zapowiada się na bardzo wymagającą i ostrą.

czytaj więcej »