Najnowsze informacje

13/11/2017 Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska zaprezentowała pierwszy w Polsce samochód przystosowany do kierowania przez osobę z czterokończynowym porażeniem

Peugeot Polska od 2011 roku prowadzi specjalny program Peugeot bez Barier, którego założeniem jest poprawa mobilności osób z niepełnosprawnością.
W ramach programu Peugeot bez Barier marka proponuje preferencyjne warunki na wybrane samochody przystosowane do potrzeb zarówno kierowców, jak i pasażerów z niepełnosprawnością. Oferuje pomoc w dostosowaniu samochodu do własnych potrzeb, doradztwo oraz formalną pomoc w uzyskaniu dofinansowania na jego zakup.

czytaj więcej »

06/11/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 208 WRX w Republice Południowej Afryki – ostatnia runda mistrzostw świata w rallycrossie

Republika Południowej Afryki po raz pierwszy będzie gościć rundę Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie. Ostatnie zawody sezonu odbędą się 11 i 12 listopada br. Dla zawodników Team Peugeot Hansen będzie to okazja do zakończenia sezonu pomyślnymi wynikami. Sébastien Loeb i Timmy Hansen przed spotkaniem w Kapsztadzie stawiają sobie konkretny cel: utrzymać zajmowane obecnie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zespołów.

czytaj więcej »

02/11/2017 Kategoria: Sport

TEAM PEUGEOT TOTAL ZAKOŃCZYŁ PRZYGOTOWANIA. DREAM TEAM OSIĄGNĄŁ GOTOWOŚĆ NA RAJD DAKAR 2018

Team PEUGEOT Total, zespół, który zajął trzy pierwsze miejsca w Rajdzie Dakar 2017, zakończył siódmą i ostatnią sesję testów w Maroku i od dzisiaj deklaruje pełną gotowość do startu w przyszłorocznej edycji Rajdu Dakar. Najcięższy rajd terenowy świata zostanie rozegrany w Ameryce Południowej od 6 do 20 stycznia 2018 r. Załogi w składzie Stéphane PETERHANSEL/Jean Paul COTTRET, Sébastien LOEB/Daniel ELENA, Carlos SAINZ/Lucas CRUZ oraz Cyril DESPRES/David CASTERA pojadą w Rajdzie Dakar zupełnie nowym samochodem – PEUGEOT 3008 DKR Maxi.

czytaj więcej »

25/10/2017 Kategoria: Sport

REKORDOWY SEZON RENCONTRES PEUGEOT SPORT NA MECIE

Aż 57 wyścigowych PEUGEOT 208 Racing Cup stanęło na starcie zawodów Relais, a 40 aut uczestniczyło w sprincie. W kończącym sezon 2017 wyścigu serii Rencontres Peugeot Sport na torze w Lédenon zostały ustanowione nowe rekordy frekwencji. W sezonie 2018 organizowane przez PEUGEOT SPORT zawody dla klientów zostaną wzbogacone o nowe elementy, mające podnieść przyjemność prowadzenia i rywalizacji na jeszcze wyższy poziom.

czytaj więcej »