Najnowsze informacje

12/12/2018 Kategoria: Marka

Eksperci techniczni Peugeot z Polski po raz kolejny nagrodzeni w międzynarodowym konkursie

Polska ekipa startująca w 6. edycji Pucharu Świata dla Ekspertów Technicznych marek Peugeot, Citroën i DS odniosła wielki sukces! Ekipa w składzie: Marek Bylica (Auto Salon Dejon&Dąbrowski, Legnica), Adam Kwaśny (serwis firmowy al. Krakowska 206, Warszawa), Tomasz Sosik (Intervapo Gdańsk), oraz osoba towarzysząca - Lech Steć obroniła tytuł Mistrzów Świata (konkurs odbywa się co dwa lata).

czytaj więcej »

26/11/2018 Kategoria: Marka

PSA Retail uruchamia pierwszą w Europie Self-Reception w obsłudze posprzedażnej

W dwóch pilotażowych serwisach - w Massy-Palaiseau (departament Ile de France) i w Marsylii (departament Provence-Alpes-Cote d'Azur), uruchomiony zostanie system Self-Reception, by z udziałem klientów sprawdzić nieograniczony dostęp do obsługi najwyższej jakości poza godzinami pracy serwisów koncesjonerów.

czytaj więcej »

26/11/2018 Kategoria: Marka

Tomasz Chodkiewicz dyrektorem działu sprzedaży flotowej marek Peugeot, Citroën, DS i Opel w Polsce.

W ramach działań zwiększających efektywność struktury organizacyjnej Groupe PSA w Polsce utworzony został wielomarkowy dział sprzedaży flotowej. Stanowisko dyrektora sprzedaży flotowej i samochodów używanych marek Peugeot, Citroën, DS i Opel objął Tomasz Chodkiewicz.

czytaj więcej »

22/11/2018 Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska była Partnerem strategicznym 23. Wielkiej Gali Integracji

Firma Peugeot Polska już po raz siódmy była Partnerem Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się w ostatnią sobotę w Warszawie, w Arenie Ursynów i zgromadziła jak co roku ogromną liczbę osób.

czytaj więcej »