Najnowsze informacje

22/06/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT 408

Nowy Peugeot 408 to świadectwo wyjątkowej kreatywności zespołu projektantów i inżynierów marki, których dzieło – fastback o unikatowej sylwetce – plasuje się wśród topowych modeli segmentu C. Zarówno w historii marki, jak i na obecnym rynku motoryzacyjnym PEUGEOT 408 wyznacza nowe trendy. Nowy model PEUGEOT zaskakuje, ponieważ jest innym samochodem niż wszystkie. Oprócz charakterystycznego wyglądu i unikatowej sylwetki oferuje szereg udoskonaleń w zakresie elektryfikacji i zwiększania efektywności energetycznej, dostarcza także emocji, których źródłem są zaawansowane technologie zwiększające przyjemność prowadzenia i ułatwiające intuicyjną jazdę.

czytaj więcej »

10/06/2022 Kategoria: Sport

Prezentacja kierowców Teamu PEUGEOT TotalEnergies

• Przedstawiono załogi PEUGEOT 9X8, które pojadą w pierwszym wyścigu WEC w Monza
• Wyścig 24 godziny Le Mans 2022 to także okazja do spotkań
• Marka PEUGEOT króluje w muzeum wyścigów 24 godziny Le Mans

czytaj więcej »

31/05/2022 Kategoria: Marka

NOWY PEUGEOT 408 – NIEOCZEKIWANA PROPOZYCJA

PEUGEOT zapowiada swój nowy model – PEUGEOT 408.

PEUGEOT 408 będzie nowym modelem w gamie marki. To nieoczekiwana propozycja – to PEUGEOT nowego typu, który w oryginalny sposób łączy kanony SUV-a z dynamiczną sylwetką fastbacka.

czytaj więcej »

23/05/2022 Kategoria: Sport

PEUGEOT 9X8 zadebiutuje w lipcu na torze Monza

W niecały rok od zaprezentowania makiety projektu i zaledwie pięć miesięcy od rozpoczęcia programu jazd testowych na torze zespół PEUGEOT TotalEnergies odkrywa przed nami w Portimao swój samochód wyścigowy: PEUGEOT 9X8 Hypercar z hybrydowym (elektrycznym) napędem na 4 koła. W lipcu zadebiutuje on w wyścigu na torze Monza w ramach czwartej edycji Mistrzostw Świata w Wyścigach Długodystansowych FIA (WEC). W marce PEUGEOT rozpoczęło się odliczanie.

czytaj więcej »