Najnowsze informacje

07/09/2017 Kategoria: Sport

RENCONTRES PEUGEOT SPORT NA TORZE CHARADE SPOTKANIE MISTRZÓW

Gwiazdy sportu, międzynarodowi mistrzowie w swoich dyscyplinach Camille LACOURT, Tom PAGÈS i Renaud LAVILENNIE stanęli obok siebie w miniony weekend na starcie sześciogodzinnego, długodystansowego wyścigu samochodowego. W imprezie pod nazwą Rencontres Peugeot Sport wyścigowe PEUGEOT 208 Racing Cup rywalizowały na legendarnym, wybitnie technicznym torze w Charade (region Owernia-Rodan-Alpy).

czytaj więcej »

07/09/2017 Kategoria: Sport

PIŁKA MECZOWA W PUCHARZE 308 RACING CUP

Po wyjątkowym wydarzeniu, jakim był występ w roli supportu poprzedzającego długodystansowy wyścig 24 H Spa-Francorchamps w Belgii, seria pucharowa 308 Racing Cup wraca do Francji. Najbliższa runda również odbędzie się w miejscu trwale zapisanym w historii sportów motorowych na światowym poziomie – na torze Magny-Cours w Nevers.

czytaj więcej »

05/09/2017 Kategoria: Sport

Sukces Sébastiena Loeba w Lohéac - komunikat prasowy

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas dziewiątej rundy Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w RallycrossieSébastienLoeb i Timmy Hansen rozemocjonowali publiczność na torze w Lohéac. SébastienLoeb na meciepojawił się jako drugi, a jego wynik tosiódme od początku sezonu miejsce na podium dlazałogiPEUGEOT 208 WRX.

czytaj więcej »

01/09/2017 Kategoria: Sport

Rencontres Peugeot Sport - sportowy powrót na najwyższym poziomie

Po letniej przerwie w serii wyścigowej Rencontres Peugeot Sport rozpoczyna się druga część sezonu. W najbliższy weekend na torze Charade, nazywanym „francuskim Nürburgringiem”, odbędzie się czwarta runda wyścigów. Trasa liczy 18 zakrętów i przebiega przez teren pagórkowaty, z nachyleniami toru sięgającymi 9 proc. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 200 zawodników. Udział takich kierowców, jak Camille LACOURT, Tom PAGÈS, Renaud LAVILLENIE i Cyril DESPRES, zaangażowanych w ramach długodystansowego wyścigu Relais 208, nie pozostawia wątpliwości, że będzie to impreza na bardzo wysokim poziomie.

czytaj więcej »