Najnowsze informacje

06/06/2018 Kategoria: Marka

Silnik benzynowy Turbo PureTech Grupy PSA został wybrany Międzynarodowym Silnikiem Roku po raz czwarty z rzędu

3 cylindrowy silnik benzynowy Turbo PureTech (110 i 130 KM) po raz czwarty z rzędu został wybrany Międzynarodowym Silnikiem Roku w kategorii 1–1,4 litra. Tytuł przyznało jury 20. edycji plebiscytu „The International Engine of the Year Awards” w Stuttgarcie.

czytaj więcej »

06/06/2018 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 508 SW Bezkompromisowe kombi

Kilka miesięcy po zaprezentowaniu bezkompromisowego fastbacka, PEUGEOT ujawnia wersję SW nowego PEUGEOT 508. Czeka nas zupełna nowość. Nowy PEUGEOT 508 SW czerpie inspiracje ze świata nadwozi shooting brake i łamie wszystkie kanony obowiązujące na konkurencyjnym rynku modeli kombi w segmencie D. Niska i dynamiczna sylwetka nowego PEUGEOT 508 SW przykuwa uwagę. Atletyczna elegancja współgra z praktycznym podejściem do przestronności, pojemności i dostępności bagażnika. Model jest wyposażony w najnowszej generacji PEUGEOT i-Cockpit® i ma niewielki promień skrętu. Dzięki temu nie są mu straszne ani ulice ze zwartą miejską zabudową, ani szerokie autostrady. Doskonały układ jezdny nowego PEUGEOT 508 SW wpisuje się w pełni w DNA marki i zapewnia kierowcy znakomite wyczucie nawierzchni i perfekcyjną kontrolę ruchów nadwozia. Wysoka efektywność, bezpieczeństwo i najwyższej klasy komfort były od początku wpisane w założenia techniczne projektu, co zapowiada intensywne doznania.
Nowy PEUGEOT 508 SW zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu w 2018 roku, a jego sprzedaż w Europie rozpocznie się w styczniu 2019 roku.

czytaj więcej »

04/06/2018 Kategoria: Marka

Flotowy Program Serwisowy marki Peugeot zwyciężył w prestiżowym plebiscycie Fleet Awards 2018

W tym roku marka Peugeot zdobyła uznanie za swój Flotowy Program Serwisowy i zwyciężyła w kategorii Posprzedażne produkty flotowe – najlepsza usługa flotowa.

czytaj więcej »

30/05/2018 Kategoria: Sport

KOLEJNE PODIUM DLA SÉBASTIENA LOEBA I TEAMU PEUGEOT TOTAL NA TORZE SILVERSTONE

WRX, RUNDA 4. – SILVERSTONE | 26-27 MAJA 2018 r.
Od początku bieżącego sezonu Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie, Sébastien Loeb w każdym wyścigu finałowym finiszuje na podium. Nie inaczej było na torze Silverstone, gdzie francuski kierowca – na oczach 30 tys. kibiców zgromadzonych na trybunach – zajął trzecie miejsce w finale zawodów. Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata po raz kolejny potwierdził swoją regularność i szybkość umacniając się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej kierowców.

czytaj więcej »