Wynik wyszukiwania

02/04/2021 Kategoria: Marka

PEUGEOT 208 LIDEREM SPRZEDAŻY W EUROPIE

Marka PEUGEOT odnotowała rekordowe wyniki sprzedaży w Europie za okres pierwszych dwóch miesięcy 2021 r. Wśród pięciu najlepiej sprzedających się samochodów na rynku europejskim znalazły się aż dwa modele marki: pierwsze miejsce zajął PEUGEOT 208, a PEUGEOT 2008 uplasował się na czwartej pozycji w tym zestawieniu.

czytaj więcej »

25/03/2021 Kategoria: Marka

MYPEUGEOT - APLIKACJA, KTÓRA SPRAWIA, ŻE KAŻDY DZIEŃ JEST PROSTSZY

W epoce cyfryzacji i internetu przedmiotów, smartfon stał się podstawowym akcesorium również w świecie motoryzacji. Aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie użytkowania i jak najlepiej sprostać ich potrzebom, PEUGEOT wyposaża nowe samochody w technologie cyfrowe i oferuje jeszcze więcej innowacyjnych funkcji.

Dzięki aplikacji MyPeugeot, smartfon staje się pierwszym punktem kontaktu pomiędzy klientem, marką a siecią dealerów. Szereg praktycznych funkcji tej aplikacji sprawia, że klienci mają połączenie ze swoim samochodem bez względu na okoliczności.
Aplikacja MyPeugeot jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android. Dzięki niej możesz zarządzać wszystkimi usługami związanymi z samochodem w ramach jednego interfejsu. Aplikacja wyświetla statystyki dotyczące podróży, książkę serwisową, informuje z wyprzedzeniem o konieczności przyszłych napraw, pozwala uzyskać dostęp do pełnej dokumentacji pojazdu i umożliwia użytkownikom zaplanowanie podróży na smartfonie – a to wszystko za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

MyPeugeot obejmuje również usługi związane z ładowaniem hybryd i samochodów elektrycznych.

czytaj więcej »

17/03/2021 Kategoria: Marka

EKOMOBILNOŚĆ BY PEUGEOT - STRATEGIA POWER OF CHOICE

W 2040 roku niemal 5 miliardów ludzi będzie mieszkało w miastach. Jednym z największych wyzwań XXI wieku jest uczynienie miast lepszym miejscem do życia, a marzeniem wszystkich mieszkańców miast jest by były one „zrównoważone”. Takie czynniki jak jakość powietrza, rozwój e-handlu i dostaw do domu oraz pojawienie się coraz liczniejszych alternatywnych środków transportu zmieniają oblicze, ruch i styl życia centrów wielkich miast.

czytaj więcej »

11/03/2021 Kategoria: Marka

MARKA PEUGEOT PROPONUJE ROZWIĄZANIA WSPIERAJĄCE OCHRONĘ ŚRODOWISKA

MARKA PEUGEOT PROPONUJE NOWE ROZWIĄZANIA DOTYCZĄCE OBSŁUGI SERWISOWEJ I PRZYCZYNIA SIĘ DO WSPIERANIA OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO W AFRYCE.

czytaj więcej »