Wynik wyszukiwania

01/03/2018 Kategoria: Marka

Rekordowe wyniki Grupy PSA w 2017 r.

Rekordowe wyniki Grupy PSA w 2017 r. – najwyższy poziom przychodów, wielkości sprzedaży, bieżącego wyniku na działalności operacyjnej i wyniku netto w części przypadającej na Grupę w całej jej historii.

czytaj więcej »

27/02/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT prezentuje nowy, elektryczny rower górski z wbudowanym akumulatorem

PEUGEOT przedstawia rower górski z elektrycznym wspomaganiem napędu eM02 FS Powertube. To prekursor nowej generacji eBike spod znaku lwa. Kompaktowy, wbudowany w ramę akumulator podkreśla rasową i płynną linię roweru. Nowy model zostanie zaprezentowany w Genewie 6 marca wraz z samochodem koncepcyjnym PEUGEOT RIFTER 4X4 CONCEPT. Ten uniwersalny rower z amortyzacją obu kół jest idealnym kompanem na wymagających, górskich trasach.

czytaj więcej »

26/02/2018 Kategoria: Marka

Trzy światowe premiery PEUGEOT na 88. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie

- Nowy PEUGEOT 508 - ostry stylistycznie i bezkompromisowy sedan, obiecuje intensywne doznania z jazdy. To samochód na miarę ambicji marki w tym segmencie.
- PEUGEOT RIFTER - mocny i rasowy, wprost stworzony, by każdego dnia wyruszyć na spotkanie przygodzie. A także jeszcze bardziej wyrazisty PEUGEOT RIFTER 4X4 CONCEPT, wyposażony w napęd na cztery koła.
- Nowa interpretacja symbolu marki – monumentalna rzeźba lwa ucieleśniająca dumę marki. Upamiętnia 160-lecie istnienia logo PEUGEOT.

czytaj więcej »

20/02/2018 Kategoria: Marka

PEUGEOT prezentuje monumentalnego lwa - nowego ambasadora marki

8 marca, na Salonie Samochodowym w Genewie, PEUGEOT zaprezentuje rzeźbę lwa imponujących rozmiarów. Uosabia on dumę, siłę i dążenie do doskonałości, a więc wartości, którym marka była zawsze wierna w swojej ponad 200-letniej historii. To spektakularne, ponadczasowe dzieło sztuki na nowo interpretuje znak marki. Upamiętnia również 160-lecie istnienia logo PEUGEOT. Zostało stworzone przez projektantów PEUGEOT Design Lab.

czytaj więcej »