Wynik wyszukiwania

29/09/2021 Kategoria: Marka

Nowy Peugeot 308 z okazji 211-lecia marki

29 września 2021 r., dokładnie 211 lat i trzy dni od założenia marki PEUGEOT, w zakładzie grupy Stellantis w Miluzie rozpoczęła się produkcja seryjna nowego PEUGEOT 308. Marka PEUGEOT istnieje od 26 września 1810 roku i jest najstarszą, nadal działającą marką samochodową na świecie.

W 2021 roku PEUGEOT obchodzi również inną ważną rocznicę – rozpoczęcia światowej mobilności dla wszystkich. W drugiej połowie 1891 roku, czyli dokładnie 130 lat temu, wydano we Francji pierwszy samochód klientowi indywidualnemu i był to PEUGEOT. Stało się to początkiem długiej i bogatej historii.

Marka PEUGEOT, stworzona przez jednego człowieka przy wsparciu całej rodziny, od ponad dwóch wieków trwa i działa w świecie wstrząsanym licznymi rewolucjami. Nieustająco dostosowuje swoje produkty i usługi do potrzeb i wymagań klientów. W ciągu 211 lat istnienia marki nazwa i produkty PEUGEOT pojawiły się w milionach domów: to zarówno samochody, motocykle, skutery, rowery, jak i narzędzia, odbiorniki radiowe, maszyny do szycia, młynki do pieprzu i kawy itd. Niektóre z nich stały się kultowymi przedmiotami.

Marka działa dziś w ponad 160 krajach i każdego dnia potwierdza słowa Armanda Peugeota, który przepowiedział, że dzięki samochodom PEUGEOT stanie się jednym z największych producentów przemysłowych we Francji.

czytaj więcej »

02/09/2021 Kategoria: Marka

Od Peugeot Type 1 do Peugeot 308 - oświetlenie w modelach Peugeot

NOWE, DRAPIEŻNE ŚWIATŁA W MODELACH PEUGEOT PRZYWODZĄ NA MYŚL LWIE KŁY I PAZURY

czytaj więcej »

31/08/2021 Kategoria: Marka

Od PEUGEOT 905 do PEUGEOT 9X8 - 30 lat innowacji i nadzwyczajnych wyników

Od ponad 210 lat PEUGEOT idzie z duchem czasu, jest o krok przed zmianami zachodzącymi w zachowaniach konsumentów i otwiera drogę do nowych rozwiązań w zakresie mobilności. Sport samochodowy będący laboratorium technologicznym w pełnym tego słowa znaczeniu zapewnia marce PEUGEOT idealne pole badawcze do nieskrępowanego rozwoju swych zdolności innowacyjnych: kolejnym tego dowodem jest PEUGEOT 9X8, nowy Hypercar marki zaprezentowany na początku lata i przeznaczony do udziału w wyścigach długodystansowych i w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. Trzydzieści lat wcześniej, w roku 1991, PEUGEOT 905 wyniósł na szczyty pionierską myśl techniczną i wartości marki: wysokie wymagania, atrakcyjny wygląd i emocje, które pozwoliły marce przetrwać wszystkie rewolucje ostatnich dwóch wieków: przemysłową, technologiczną, polityczną, społeczną, cyfrową, a teraz także środowiskową. Wszystko to tworzy geny marki PEUGEOT.

czytaj więcej »

29/07/2021 Kategoria: Marka

Premiera walizki kabinowej PEUGEOT i SAMSONITE

PEUGEOT uzupełnia gamę produktów lifestylowych i umacnia pozycję marki dzięki walizce kabinowej sygnowanej nowym logo. Atrakcyjny design, oparty o model twardej walizki SAMSONITE C-Lite, zdobędzie uznanie fanów i przedstawicieli marki PEUGEOT. Praktyczna, wyposażona w cztery kółka, wytrzymała i lekka – to walizka idealna na weekendowe wypady lub wyjazdy służbowe. Walizka kabinowa jest już dostępna w sklepie internetowym https://boutique.peugeot.com w cenie 399 euro brutto.

czytaj więcej »