Wynik wyszukiwania

02/09/2021 Kategoria: Marka

Od Peugeot Type 1 do Peugeot 308 - oświetlenie w modelach Peugeot

NOWE, DRAPIEŻNE ŚWIATŁA W MODELACH PEUGEOT PRZYWODZĄ NA MYŚL LWIE KŁY I PAZURY

czytaj więcej »

31/08/2021 Kategoria: Marka

Od PEUGEOT 905 do PEUGEOT 9X8 - 30 lat innowacji i nadzwyczajnych wyników

Od ponad 210 lat PEUGEOT idzie z duchem czasu, jest o krok przed zmianami zachodzącymi w zachowaniach konsumentów i otwiera drogę do nowych rozwiązań w zakresie mobilności. Sport samochodowy będący laboratorium technologicznym w pełnym tego słowa znaczeniu zapewnia marce PEUGEOT idealne pole badawcze do nieskrępowanego rozwoju swych zdolności innowacyjnych: kolejnym tego dowodem jest PEUGEOT 9X8, nowy Hypercar marki zaprezentowany na początku lata i przeznaczony do udziału w wyścigach długodystansowych i w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. Trzydzieści lat wcześniej, w roku 1991, PEUGEOT 905 wyniósł na szczyty pionierską myśl techniczną i wartości marki: wysokie wymagania, atrakcyjny wygląd i emocje, które pozwoliły marce przetrwać wszystkie rewolucje ostatnich dwóch wieków: przemysłową, technologiczną, polityczną, społeczną, cyfrową, a teraz także środowiskową. Wszystko to tworzy geny marki PEUGEOT.

czytaj więcej »

29/07/2021 Kategoria: Marka

Premiera walizki kabinowej PEUGEOT i SAMSONITE

PEUGEOT uzupełnia gamę produktów lifestylowych i umacnia pozycję marki dzięki walizce kabinowej sygnowanej nowym logo. Atrakcyjny design, oparty o model twardej walizki SAMSONITE C-Lite, zdobędzie uznanie fanów i przedstawicieli marki PEUGEOT. Praktyczna, wyposażona w cztery kółka, wytrzymała i lekka – to walizka idealna na weekendowe wypady lub wyjazdy służbowe. Walizka kabinowa jest już dostępna w sklepie internetowym https://boutique.peugeot.com w cenie 399 euro brutto.

czytaj więcej »

14/07/2021 Kategoria: Marka

70% MODELI PEUGEOT BĘDZIE ZELEKTRYFIKOWANYCH W 2021 ROKU

Elektryfikacja jest kluczowym punktem strategii marki. Nowy PEUGEOT 308 już w momencie debiutu rynkowego oferuje w wersjach hatchback i kombi dwa napędy hybrydowe typu plug-in. Dzięki tym nowościom już w 2021 roku poziom elektryfikacji gamy samochodów osobowych i dostawczych Peugeot będzie wynosił 70%. W 2023 roku 85% modeli marki będzie zelektryfikowanych. Poziom 100% marka osiągnie w Europie w 2025 roku.

czytaj więcej »