Wynik wyszukiwania

21/11/2017 Kategoria: Marka

Grupa PSA rośnie w siłę na rynku flotowym

Grupa PSA wyraźnie zaznaczy swoją obecność podczas zbliżających się targów Fleet Market 2017. Długo wyczekiwana premiera i prezentacje najnowszych samochodów z gamy modelowej oraz pokaz przykładu nowoczesnej zabudowy do auta dostawczego to tylko niektóre atrakcje. Targi odbędą się w środę 22 listopada br., na terenie EXPO XXI w Warszawie.

czytaj więcej »

13/11/2017 Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska zaprezentowała pierwszy w Polsce samochód przystosowany do kierowania przez osobę z czterokończynowym porażeniem

Peugeot Polska od 2011 roku prowadzi specjalny program Peugeot bez Barier, którego założeniem jest poprawa mobilności osób z niepełnosprawnością.
W ramach programu Peugeot bez Barier marka proponuje preferencyjne warunki na wybrane samochody przystosowane do potrzeb zarówno kierowców, jak i pasażerów z niepełnosprawnością. Oferuje pomoc w dostosowaniu samochodu do własnych potrzeb, doradztwo oraz formalną pomoc w uzyskaniu dofinansowania na jego zakup.

czytaj więcej »

20/10/2017 Kategoria: Marka

Grupa PSA będzie produkować nowe modele w fabrykach w Sochaux i Miluzie

Modele zapewnią stabilny poziom produkcji w Sochaux i w Miluzie na najbliższe dziesięć lat

czytaj więcej »

19/10/2017 Kategoria: Marka

Nagroda ECOBEST 2017 za protokół przeprowadzania pomiarów opracowany przez Grupę PSA i partnerów

Grupa PSA zdobyła europejską nagrodę ECOBEST 2017 w uznaniu za trafność sporządzenia protokołu i dostarczenia precyzyjnych informacji klientom marek Peugeot, Citroën i DS na temat średniego zużycia paliwa w ich samochodach.

Dokument zawiera reprezentatywne, odtwarzalne i solidne pomiary opracowane we współpracy z dwiema organizacjami NGO - T&E i FNE pod nadzorem towarzystwa Bureau Veritas, które sprawdziło materiał pod względem dokładności i kompletności uzyskanych wyników.

czytaj więcej »