Wynik wyszukiwania

02/11/2017 Kategoria: Sport

TEAM PEUGEOT TOTAL ZAKOŃCZYŁ PRZYGOTOWANIA. DREAM TEAM OSIĄGNĄŁ GOTOWOŚĆ NA RAJD DAKAR 2018

Team PEUGEOT Total, zespół, który zajął trzy pierwsze miejsca w Rajdzie Dakar 2017, zakończył siódmą i ostatnią sesję testów w Maroku i od dzisiaj deklaruje pełną gotowość do startu w przyszłorocznej edycji Rajdu Dakar. Najcięższy rajd terenowy świata zostanie rozegrany w Ameryce Południowej od 6 do 20 stycznia 2018 r. Załogi w składzie Stéphane PETERHANSEL/Jean Paul COTTRET, Sébastien LOEB/Daniel ELENA, Carlos SAINZ/Lucas CRUZ oraz Cyril DESPRES/David CASTERA pojadą w Rajdzie Dakar zupełnie nowym samochodem – PEUGEOT 3008 DKR Maxi.

czytaj więcej »

12/10/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT NA PODIUM W RAJDZIE MAROKA. CENNE DOŚWIADCZENIA PRZED RAJDEM DAKAR 2018

Obydwie załogi PEUGEOT 3008 DKR spokojnie pokonały trasę ostatniego etapu Rajdu Maroka i w klasyfikacji generalnej zajęły miejsca 2. i 10. Sébastien LOEB i Daniel ELENA utrzymywali pozycję liderów aż do przedostatniego etapu.
Na trasie tej próby ponieśli duże straty czasowe spowodowane uszkodzeniem amortyzatora. Podobny defekt nastąpił w samochodzie załogi Carlos SAINZ / Lucas CRUZ. Dzięki doświadczeniom z tras Rajdu Maroka inżynierowie Peugeot Sport zgromadzili wiele informacji i obserwacji technicznych, który wykorzystają do by udoskonalić samochody przed Rajdem Dakar 2018.

czytaj więcej »

06/10/2017 Kategoria: Sport

OSTROŻNY START LOEBA I SAINZA

Rajd Maroka rozpoczął się dzisiaj od prologu, odcinka o długości 12 km, rozegranego w pobliżu Fezu. Miał on charakter rozgrzewki dla załóg przed pierwszym prawdziwym etapem rajdu.

czytaj więcej »

05/10/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOTY 3008DKR GOTOWE DO NOWYCH ZADAŃ W MAROKU

Po potrójnym zwycięstwie w Rajdzie Dakar
w styczniu i wygranym Silk Way Rally latem tego roku, PEUGEOT wraca do przygód i rywalizacji w rajdach terenowych. Do rozpoczynającego się dzisiaj Rajdu Maroka (Rallye du Maroc) zgłoszone zostały dwa PEUGEOT 3008 DKR, którymi pojadą legendarni kierowcy Sébastien LOEB i Carlos SAINZ.

czytaj więcej »