Wynik wyszukiwania

18/10/2018 Kategoria: Modele

PEUGEOT e-LEGEND Concept zdobywcą Grand Prix Auto-Plus, RTL i M6 na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Paryż 2018

PEUGEOT e-LEGEND Concept otrzymał 12 października Grand Prix Auto Plus, RTL i M6 w kategorii samochodów koncepcyjnych. Światowa premiera modelu odbyła się podczas tegorocznego salonu w Paryżu, a otrzymana nagroda potwierdza zainteresowanie publiczności najnowszym samochodem studyjnym PEUGEOT.

czytaj więcej »

20/09/2018 Kategoria: Modele

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

Nuda nie jest zapisana w naszym DNA, autonomiczny nie oznacza monotonii, a transformacja energetyczna nie przekreśla 120 lat historii motoryzacji… dlatego marka PEUGEOT stworzyła e LEGEND CONCEPT. Ta fascynująca wizja przyszłości, w której na pierwszy plan wysuwa się przyjemność z jazdy, przyjmuje kształt kultowego samochodu. Ten futurystyczny, a jednocześnie realistyczny i ultranowoczesny samochód doskonale eksponuje mocne strony i elegancję zakodowane w genach marki PEUGEOT.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT zostanie zaprezentowany na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu .

czytaj więcej »

27/02/2017 Kategoria: Modele

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT - wolność bez granic

Kto nie marzył o samochodzie, którego prowadzenie jest całkowicie bezstresowe i umożliwiające stałą kontrolę tego co nas otacza? Takim, który nas rozumie, i zna nas tak dobrze, że potrafi przewidzieć nasze nawet najmniejsze potrzeby? Samochodzie, który jest częścią nas samych. Samochodzie, który usuwa wszelkie przeszkody i sprawia, że wszystko staje się płynne i oczywiste?
PEUGEOT spełnia te potrzeby pod hasłem wolności: wolności wyboru trybu jazdy i przeżyć, wolności poruszania się. Dowodem jest samochód koncepcyjny PEUGEOT INSTINCT CONCEPT.

czytaj więcej »

28/01/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT FRACTAL wyróżniony nagrodą Creativ Experience Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Samochodowym (International Automobile Festival)

Podczas 31 edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego (International Automobile Festival), która odbyła się 26 stycznia br. w paryskim Hotel des Invalides, PEUGEOT otrzymał Creativ’Experience Grand Prix za swój model koncepcyjny FRACTAL. Nagrodę, której przyznanie odzwierciedla innowacje wprowadzone w tym modelu, odebrał Gilles Vidal - szef działu stylistycznego marki PEUGEOT.

czytaj więcej »