Najnowsze informacje

09/12/2021 Kategoria: Modele

PEUGEOT z gamą samochodów dostawczych z napędem w 100% elektrycznym dąży do czołowej pozycji na rynku

FULL WATT! PEUGEOT Z GAMĄ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z NAPĘDEM W 100% ELEKTRYCZNYM DĄŻY DO CZOŁOWEJ POZYCJI NA RYNKU

czytaj więcej »

13/05/2020 Kategoria: Modele

Marka PEUGEOT rozpoczyna sprzedaż swoich modeli z napędem 4x4

- Jazda po każdej nawierzchni i w każdych warunkach staje się łatwa dzięki nowemu napędowi 4x4 współpracującemu z ABS i ESP.
- Napęd 4x4 firmy Dangel jest oferowany w modelach PEUGEOT Partner (dostawczy), PEUGEOT Expert (dostawczy), PEUGEOT Boxer (dostawczy – furgon, podwozie, platforma) oraz PEUGEOT Traveller (osobowy).

czytaj więcej »

19/09/2018 Kategoria: Modele

NOWY PEUGEOT PARTNER z tytułem International Van of the Year 2019

Nowy PEUGEOT PARTNER otrzymał tytuł International Van of the Year 2019 (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019). Tytuł ten jest owocem ogromnego zaangażowania pracowników PEUGEOT w projekt wpisujący się w strategię rozwoju marki.

czytaj więcej »

26/06/2018 Kategoria: Modele

NOWY PEUGEOT PARTNER Osiągnąć niemożliwe

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, by móc codziennie ruszać w drogę z tym samym entuzjazmem, optymalnie wykorzystywać czas, mieć gwarancję bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdej sytuacji? Sięgnij po ofertę PEUGEOT, który wprowadza na rynek samochodów dostawczych nowego PEUGEOT PARTNERA.

Nowy model wyposażony w standardzie w PEUGEOT i-Cockpit®, rozwiązanie niespotykane dotąd w tym segmencie, oferuje nową jakość prowadzenia samochodu, która sprzyja produktywności w pracy.

PEUGEOT dokonuje tym modelem rewolucji w segmencie furgonetek. Proponuje bardziej wydajne i dynamiczne rozwiązania oraz zalety użytkowe, które idealnie łączą wszechstronność z przyjemnością jazdy, trwale wpisaną w DNA marki.

czytaj więcej »