Najnowsze informacje

01/08/2017 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 308 - prezentacja polskiej gamy i cenników

PEUGEOT POLSKA prezentuje gamę nowego PEUGEOT 308 proponowaną na polskim rynku oraz przedstawia ceny poszczególnych wersji.
Nowa generacja PEUGEOT 308 jest istotnym etapem na drodze budowania ekskluzywności marki PEUGEOT dzięki zastosowaniu szerokiego wachlarza zaawansowanych technologii w nadwoziu i bardziej wyrafinowanej stylistyce.

czytaj więcej »

01/06/2017 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 308 - ofensywa zaawansowanych technologii

PEUGEOT inauguruje drugi rozdział historii bestsellerowego samochodu z ponad 760 000 sztuk wyprodukowanych od pierwszego dnia istnienia na rynku. Nowy PEUGEOT 308 wkracza w kolejny etap z hasłem przewodnim ustawicznego dążenia do doskonałości.
Nowa generacja PEUGEOT 308 jest istotnym etapem na drodze budowania ekskluzywności marki PEUGEOT dzięki zastosowaniu szerokiego wachlarza zaawansowanych technologii w nadwoziu i bardziej wyrafinowanej stylistyce.
Ten na wskroś samochód przyszłości jest wzbogacony o łączność ze światem dzięki funkcji Mirror Screen, a pokładowe systemy telematyczne zyskują nowy pojemnościowy ekran i system nawigacji 3D z dostępem do internetu.
Nowy PEUGEOT 308 został wyposażony w 100% systemów wspomagania prowadzenia, zaprezentowanych ostatnio w nowych SUV-ach PEUGEOT 3008 i 5008. Dzięki tym systemom samochód należy do ścisłej czołówki rynkowej.
Nowy PEUGEOT 308 ma unikatową w swoim segmencie ofertę zespołów napędowych. Udoskonalone właściwości jezdne zawdzięcza między innymi automatycznej, 8-stopniowej skrzyni biegów. Kolejną nowością jest wysokoprężna jednostka BlueHDi 130 S&S. Ta energetycznie efektywna jednostka napędowa pozwala marce PEUGEOT przygotować się z wyprzedzeniem do przyszłej normy Euro 6.c, która będzie wymagała zastosowania nowych systemów oczyszczania spalin w silnikach benzynowych i wysokoprężnych.

czytaj więcej »

05/05/2017 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 308 - ofensywa zaawansowanych technologii

PEUGEOT otwiera kolejny rozdział w historii swojego najlepiej sprzedającego się modelu i prezentuje dzisiaj nowego PEUGEOT 308.
Styl samochodu zyskał na wyrazistości dzięki pionowo umieszczonej osłonie chłodnicy z królującym pośrodku znakiem lwa, napiętym liniom maski i charakterystycznemu układowi świateł z diodami LED. Są one dostępne na wszystkich poziomach wyposażenia.
PEUGEOT i-Cockpit® został wzbogacony o dotykowy ekran pojemnościowy, o nowym interfejsie graficznym, sprzężony z systemem nawigacji 3D z dostępem do Internetu, dzięki któremu szybciej można włączać poszczególne funkcje.
Nowy PEUGEOT 308 wyposażony został w 100% systemów wspomagania prowadzenia, tak jak nowy SUV PEUGEOT 3008.
Nowy PEUGEOT 308 ma lepsze właściwości jezdne, przede wszystkim za sprawą rzadko spotykanej w tym segmencie automatycznej, 8-stopniowej skrzyni biegów współpracującej z silnikiem wysokoprężnym BlueHDi 180 S&S i silnikiem wysokoprężnym o mocy 130 KM. Te dwie jednostki napędowe umożliwiają PEUGEOT przygotowanie się z wyprzedzeniem na wejście w życie nowej normy Euro 6.c, wymagającej zastosowania nowych systemów oczyszczania spalin w silnikach benzynowych i wysokoprężnych.

czytaj więcej »