Najnowsze informacje

04/06/2020 Kategoria: Modele

NOWY PEUGEOT e-TRAVELLER - NEXT GEN TRAVEL

Nowy PEUGEOT e-Traveller - sprzymierzeniec w podróżach zarówno zawodowych, jak i prywatnych, jest teraz dostępny z silnikiem w 100% elektrycznym.

czytaj więcej »

13/05/2020 Kategoria: Modele

Marka PEUGEOT rozpoczyna sprzedaż swoich modeli z napędem 4x4

- Jazda po każdej nawierzchni i w każdych warunkach staje się łatwa dzięki nowemu napędowi 4x4 współpracującemu z ABS i ESP.
- Napęd 4x4 firmy Dangel jest oferowany w modelach PEUGEOT Partner (dostawczy), PEUGEOT Expert (dostawczy), PEUGEOT Boxer (dostawczy – furgon, podwozie, platforma) oraz PEUGEOT Traveller (osobowy).

czytaj więcej »

12/02/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT Traveller: podróż w komforcie najwyższej klasy

PEUGEOT Traveller, którego światowa premiera odbędzie się na Salonie w Genewie 2016, wkracza w wielkim stylu do świata kombivanów i busów do przewozu VIP-ów.
Dział Designu PEUGEOT wnosi do tego segmentu nowe cechy wyróżniające modele marki. Zdecydowana linia PEUGEOT Traveller emanuje siłą i elegancją.

czytaj więcej »

11/02/2016 Kategoria: Modele

PEUGEOT Traveller i-Lab, ekskluzywny VIP-bus 3.0

Prezentacja nowego kombivana PEUGEOT Traveller potwierdza strategiczne cele marki w dynamicznym rozwoju we wszystkich segmentach. PEUGEOT Traveller i-Lab ukazuje wizję przyszłości podróży, adresowaną do ludzi biznesu. Zastosowana w nim rewolucyjna koncepcja łączności integruje wszystkie usługi w jedno nowe, spójne doświadczenie.

czytaj więcej »