Najnowsze informacje

05/09/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION Plug-in Hybrid 225 KM dostępny dla limitowanej liczby klientów w atrakcyjnej ofercie finansowania

Już można składać zamówienia na PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM. Ta unikatowa wersja jest dostępna wyłącznie online na stronie SKLEP PEUGEOT dla limitowanej liczby klientów indywidualnych i biznesowych, w atrakcyjnej ofercie finansowania. Wystarczy klika kliknięć, żeby bezstresowo zamówić nowy samochód.

Poza wyróżniającą się stylistyką i jakością wykonania wnętrza oraz technologią i wyposażeniem na najwyższym poziomie, nabywcy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM otrzymają również nowy pakiet korzyści – Electric Pack, oferowany w cenie samochodu tylko w tej wersji specjalnej!

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 250 KM jest dostępny w promocyjnym finansowaniu, już za 2 408 zł* netto miesięcznie w programie wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz za 3 278 zł** brutto miesięcznie w programie Leasingu Konsumenckiego – w obu przypadkach z gwarancją ceny katalogowej***.

czytaj więcej »

04/08/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT 408 w „THE SPHERE” przyprawia o zawrót głowy

Zaprezentowany w czerwcu bieżącego roku fastback PEUGEOT 408 jest od dziś, tj. 4 sierpnia 2022 roku, eksponowany w muzeum sztuki Louvre-Lens. Koncepcja sposobu wystawienia samochodu zaskakuje – instalacja pozwala podziwiać nowy model PEUGEOT 408 pod dowolnym kątem.

czytaj więcej »

22/06/2022 Kategoria: Marka

Nowy PEUGEOT 408

Nowy Peugeot 408 to świadectwo wyjątkowej kreatywności zespołu projektantów i inżynierów marki, których dzieło – fastback o unikatowej sylwetce – plasuje się wśród topowych modeli segmentu C. Zarówno w historii marki, jak i na obecnym rynku motoryzacyjnym PEUGEOT 408 wyznacza nowe trendy. Nowy model PEUGEOT zaskakuje, ponieważ jest innym samochodem niż wszystkie. Oprócz charakterystycznego wyglądu i unikatowej sylwetki oferuje szereg udoskonaleń w zakresie elektryfikacji i zwiększania efektywności energetycznej, dostarcza także emocji, których źródłem są zaawansowane technologie zwiększające przyjemność prowadzenia i ułatwiające intuicyjną jazdę.

czytaj więcej »