Najnowsze informacje

24/11/2022 Kategoria: Marka

Światowa premiera na targach Consumer Electronics Show (CES) 2023 w Las Vegas

PEUGEOT INCEPTION Concept – wizja przyszłych modeli PEUGEOT

Rok 2023 będzie dla PEUGEOT rokiem samochodów elektrycznych. Rozpocznie się 5 stycznia światową premierą modelu studyjnego PEUGEOT INCEPTION Concept na targach Consumer Electronics Show, czyli słynnym CES w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. To największe targi na świecie poświęcone nowym technologiom i innowacjom!

czytaj więcej »

18/11/2022 Kategoria: Marka

Marka Peugeot Partnerem 27. Wielkiej Gali Integracji

Marka Peugeot już po raz jedenasty była Partnerem Wielkiej Gali Integracji i zaprezentowała ofertę skierowaną do osób z niepełnosprawnością.

czytaj więcej »

16/11/2022 Kategoria: Marka

DYNAMICZNY I INNOWACYJNY FASTBACK ZASKAKUJĄCY POD KAŻDYM WZGLĘDEM; POLSKA GAMA I CENNIK

Nowy PEUGEOT 408 to świadectwo wyjątkowej kreatywności zespołu projektantów i inżynierów marki, których dzieło – fastback o unikatowej sylwetce – plasuje się wśród topowych modeli segmentu C. Zarówno w historii marki, jak i na obecnym rynku motoryzacyjnym PEUGEOT 408 wyznacza nowe trendy. Nowy model PEUGEOT zaskakuje, ponieważ jest innym samochodem niż wszystkie. Oprócz charakterystycznego wyglądu i unikatowej sylwetki oferuje szereg udoskonaleń w zakresie elektryfikacji i zwiększania efektywności energetycznej, dostarcza także emocji, których źródłem są zaawansowane technologie zwiększające przyjemność prowadzenia i ułatwiające intuicyjną jazdę. Dzisiaj PEUGEOT prezentuje polska gamę i cennik tego wyjątkowego modelu.

czytaj więcej »

07/11/2022 Kategoria: Sport

Nocna premiera Teamu PEUGEOT TotalEnergies w Bahrajnie

Po startach – lipcowym we włoskiej Monzy oraz wrześniowym na torze Fuji w Japonii – start na torze Sakhir w Bahrajnie jest zapisany w kalendarzu Teamu PEUGEOT TotalEnergies w połowie listopada. Zespół staje na starcie trzeciego wyścigu przygotowawczego przed oficjalnym zgłoszeniem udziału w wyścigach długodystansowych w 2023 roku, w tym w najważniejszym z nich – 24 godziny Le Mans, rozgrywanym w czerwcu (10-11 czerwca). Celem na sobotę 12 listopada 2022 roku jest zajęcie miejsca na podium w wyścigu na torze Sakhir.

czytaj więcej »