Najnowsze informacje

07/04/2021 Kategoria: Modele

NOWY 308 - FILM WIDEO PRZEDSTAWIAJĄCY SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Zespół ludzi, którzy stworzyli nowego PEUGEOT 308 przedstawia szczegóły projektu w filmie wideo.

czytaj więcej »

02/04/2021 Kategoria: Marka

PEUGEOT 208 LIDEREM SPRZEDAŻY W EUROPIE

Marka PEUGEOT odnotowała rekordowe wyniki sprzedaży w Europie za okres pierwszych dwóch miesięcy 2021 r. Wśród pięciu najlepiej sprzedających się samochodów na rynku europejskim znalazły się aż dwa modele marki: pierwsze miejsce zajął PEUGEOT 208, a PEUGEOT 2008 uplasował się na czwartej pozycji w tym zestawieniu.

czytaj więcej »

25/03/2021 Kategoria: Marka

MYPEUGEOT - APLIKACJA, KTÓRA SPRAWIA, ŻE KAŻDY DZIEŃ JEST PROSTSZY

W epoce cyfryzacji i internetu przedmiotów, smartfon stał się podstawowym akcesorium również w świecie motoryzacji. Aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie użytkowania i jak najlepiej sprostać ich potrzebom, PEUGEOT wyposaża nowe samochody w technologie cyfrowe i oferuje jeszcze więcej innowacyjnych funkcji.

Dzięki aplikacji MyPeugeot, smartfon staje się pierwszym punktem kontaktu pomiędzy klientem, marką a siecią dealerów. Szereg praktycznych funkcji tej aplikacji sprawia, że klienci mają połączenie ze swoim samochodem bez względu na okoliczności.
Aplikacja MyPeugeot jest darmowa i dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android. Dzięki niej możesz zarządzać wszystkimi usługami związanymi z samochodem w ramach jednego interfejsu. Aplikacja wyświetla statystyki dotyczące podróży, książkę serwisową, informuje z wyprzedzeniem o konieczności przyszłych napraw, pozwala uzyskać dostęp do pełnej dokumentacji pojazdu i umożliwia użytkownikom zaplanowanie podróży na smartfonie – a to wszystko za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

MyPeugeot obejmuje również usługi związane z ładowaniem hybryd i samochodów elektrycznych.

czytaj więcej »

18/03/2021 Kategoria: Modele

NOWY 308 - NOWE OBLICZE PEUGEOT

Marka Peugeot wyrobiła sobie mocną pozycję w segmencie samochodów kompaktowych, dzięki sprzedaży ponad 7 milionów samochodów kolejnych generacji. Zdobyła 42 międzynarodowe nagrody łącznie z tytułem Samochodu Roku w 2014 roku. Dziś z dumą prezentuje nowy PEUGEOT 308.

czytaj więcej »