Najnowsze informacje

19/09/2017 Kategoria: Sport

PEUGEOT 3008DKR W MAROKU – NAUKA I AMBICJE

PEUGEOT SPORT zapowiada uczestnictwo w Rally du Maroc – rajdzie terenowym, który odbędzie się od 4 do 10 października na trasie z Fezu do Arfudu. Samochodami PEUGEOT 3008DKR, zwycięskimi w rajdach Dakar i Silk Way Rally 2017, pojadą dwie załogi: Sébastien LOEB / Daniel ELENA oraz Carlos SAINZ / Lucas CRUZ. Ich udział ma podkreślać strategię handlową PEUGEOT oraz ogólnie całej Grupy PSA w Maroku.

czytaj więcej »

14/09/2017 Kategoria: Sport

Załogi PEUGEOT 208 WRX gotowe powtórzyć sukces w Rydze

Dziesiąta runda sezonu 2017 Samochodowych Mistrzostw Świata FIA w Rallycrossie odbędzie się w Rydze w dniach 16-17 września. Sébastien Loeb i Timmy Hansen, zdobywcy pierwszego i trzeciego miejsca podczas ubiegłorocznego wyścigu na Łotwie, zapowiadają walkę o co najmniej powtórzenie tych wyników.

czytaj więcej »

14/09/2017 Kategoria: Marka

Grupa PSA inauguruje projekt sieci Euro Repar Car Service w Polsce - informacja prasowa

7 września w Warszawie, Prezes Grupy PSA w Polsce David Guerin, zainaugurował projekt sieci Euro Repar Car Service, czyli wielomarkowej niezależnej sieci serwisów w Polsce, która będzie oferować swoim Klientom części z gamy Eurorepar – marki Grupy PSA.
Wagę projektu i znaczenie rynku polskiego dla Grupy PSA podkreśliła obecność Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, Pana Christophe’a Musy oraz Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, odpowiedzialnego za rynek europejski – Philippe’a Dauger’a.

czytaj więcej »

13/09/2017 Kategoria: Sport

JULIEN BRICHE – PIERWSZY TRIUMFATOR 308 RACING CUP

Na dwa wyścigi przed zakończeniem sezonu Julien Briché zapewnił sobie przewagę, która gwarantuje mu zdobycie pucharu serii 308 Racing Cup. Młody kierowca zespołu JSB Compétition wygrywał na wszystkich torach, na których w tym sezonie ścigali się uczestnicy pucharu. W ostatni weekend Briché zabłysnął w Magny-Cours, zajmując w dwóch wyścigach miejsca pierwsze i trzecie. Emocjonujący finał na torze Paul Ricard wyłoni zwycięzców w pozostałych kategoriach tej serii.

czytaj więcej »