Najnowsze informacje

17/07/2018 Kategoria: Marka

Wzrost sprzedaży na świecie o 38,1% w pierwszej połowie 2018 r.

Grupa PSA sprzedała na świecie 2 181 800 pojazdów, co stanowi nowy rekord wszech czasów i oznacza wzrost o 38,1% w stosunku do wyników pierwszej połowy 2017 r.
Ofensywa produktowa w segmencie SUV: stabilny sukces wspiera rentowny wzrost Grupy.
Wzmocnienie pozycji marek Peugeot, Citroën i Opel/Vauxhall jako europejskich liderów w segmencie lekkich pojazdów użytkowych (LCV) z udziałem w rynku 25,3%.

czytaj więcej »

09/07/2018 Kategoria: Marka

Grupa PSA i instytut Inria ogłaszają utworzenie OpenLab - ośrodka badań nad sztuczną inteligencją

Jednym z głównych wyzwań ośrodka badawczego OpenLab jest zwiększanie efektywności wykorzystania sztucznej inteligencji w branży motoryzacyjnej.
W ciągu najbliższych czterech lat OpenLab będzie pracował nad około dziesięcioma obszarami tematycznymi.

czytaj więcej »

06/07/2018 Kategoria: Marka

NAGRODY DLA PEUGEOT POLSKA OD EKSPERTÓW FLOTOWYCH

Magazyn „Fleet” już po raz czwarty zorganizował test flotowych samochodów osobowych i użytkowych. W Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium wzięło udział 90 samochodów. Peugeot Boxer zdobył nagrodę w kategorii „Duży Samochód Dostawczy”.
Z kolei w plebiscycie „Fleet Derby” Peugeot został nagrodzony w kategorii Produkt/Usługa Flotowa, za najlepszy program serwisowy realizowany przez Autoryzowane Stacje Obsługi (Flotowy Program Serwisowy Peugeot).

czytaj więcej »

02/07/2018 Kategoria: Modele

NOWY PEUGEOT RIFTER GOTOWY DO AKCJI! POLSKA GAMA I CENNIKI

To więcej niż nazwa. To powołanie.

Nowy PEUGEOT RIFTER wpisuje się w stylistykę najnowszych modeli marki - atrakcyjnych i wyróżniających się na tle innych. Nowy model zwraca uwagę zdecydowanie innowacyjną sylwetką. To samochód, który na co dzień potrafi stawić czoła przygodzie.
Jest udanym połączeniem rasowego stylu z mocną budową. Dzięki swoim cechom równie swobodnie czuje się w miejskiej dżungli co wśród naturalnych pejzaży.
Nowy PEUGEOT RIFTER wyposażony w PEUGEOT i-Cockpit®, zgodnie z obietnicą marki, zapewnia kierowcy intensywne doznania z jazdy i to w każdych warunkach. To absolutna nowość w tym segmencie.

czytaj więcej »