Najnowsze informacje

11/06/2021 Kategoria: Marka

PEUGEOT wprowadza do sprzedaży kolekcję produktów lifestylowych z nową identyfikacją marki

PEUGEOT wprowadza do sprzedaży nową kolekcję ubrań dla pracowników działów sprzedaży, fanów i przyjaciół marki: T-shirty, koszulki polo, koszule, swetry, bluzy, kamizelki ocieplane i wiatrówki. Są także akcesoria, które towarzyszyć im będą na co dzień: długopisy, notesy, kubki czy parasole. Projektanci ze studia PEUGEOT Design Lab zadbali o nowoczesną, techniczną i jakościową stylistykę każdego elementu kolekcji sygnowanej nowym logo PEUGEOT. Nowa gama produktów lifestylowych podkreśla nową tożsamość PEUGEOT i wzmacnia pozycję marki na rynku produktów luksusowych. Kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym https://boutique.peugeot.com

czytaj więcej »

02/06/2021 Kategoria: Sport

PEUGEOT 208 RALLY 4 NA STARCIE TEGOROCZNEJ EDYCJI RAJDOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

TRZY PEUGEOT 208 RALLY 4 ROZPOCZYNAJĄ ZMAGANIA W RAJDOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI.

4 czerwca rusza tegoroczna edycja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na starcie pierwszej rundy tego mistrzowskiego cyklu – Rajdu Żemaitija – staną aż trzy PEUGEOT 208 Rally 4.

czytaj więcej »

31/05/2021 Kategoria: Modele

READY FOR FULL ELECTRIC NOWY PEUGEOT e-RIFTER Polska gama i cenniki

Marka PEUGEOT kontynuuje ofensywę elektryfikacji swojej gamy samochodów osobowych. PEUGEOT RIFTER z napędem w 100% elektrycznym debiutuje na polskim rynku.

PEUGEOT e-RIFTER idealnie wpisuje się w strategię marki „Power of choice” i oferuje:
- zasięg sięgający 280 km* (w trakcie homologacji) zgodnie z protokołem WLTP,
- 2 długości nadwozia Standard i Long oraz do 7 miejsc siedzących,
- bagażnik o pojemności do 1 050 litrów i 5 miejsc siedzących,
- możliwość holowania przyczepy o masie do 750 kg.

Nowy PEUGEOT e-RIFTER zachowuje wszystkie atuty wersji spalinowych, nie traci nic ze swych zalet użytkowych i umożliwia bezemisyjną jazdę w strefach ograniczonego ruchu w centrach miast. Oferuje przestronne i technologicznie zaawansowane wnętrze, wyposażone w nowy cyfrowy PEUGEOT i-Cockpit®.

*Podany zasięg ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

czytaj więcej »

28/05/2021 Kategoria: Sport

ZELEKTRYFIKOWANE SAMOCHODY PEUGEOT NA TURNIEJU ROLANDA GARROSA 2021

PEUGEOT PREZENTUJE SWOJE ZELEKTRYFIKOWANE MODELE PODCZAS TURNIEJU ROLANDA GARROSA 2021

czytaj więcej »