Najnowsze informacje

19/11/2019 Kategoria: Marka

Peugeot Polska Partnerem 24. Wielkiej Gali Integracji

Firma Peugeot Polska już po raz ósmy była Partnerem Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się w ostatnią sobotę w Warszawie, w Arenie Ursynów i zgromadziła jak co roku ogromną liczbę osób.

24. Wielka Gala Integracji – największe w Polsce coroczne święto osób z niepełnosprawnością, zorganizowane zostało po raz kolejny przez obchodzącą w tym roku jubileusz 25-lecia Integrację. Wydarzenie było więc okazją do podsumowań, wspomnień, przypomnienia najważniejszych momentów z historii organizacji założonej przez Piotra
Pawłowskiego, ale też do zaprezentowania planów na przyszłość. Tradycyjnie nie zabrakło też muzycznych gwiazd i prezentacji twórczości artystów z niepełnosprawnością.

czytaj więcej »

18/11/2019 Kategoria: Modele

Fleet Market 2019 - polska premiera nowego PEUGEOT e-208, w 100% elektrycznego

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego PEUGEOT e-208 w 100% elektrycznego.

Oprócz tej premiery, na stoisku PEUGEOT można będzie obejrzeć benzynową wersję nowego PEUGEOT 208, PEUGEOT 508 SW, SUV-y: 3008 (który w 2017 roku zdobył prestiżową nagrodę Car of the Year) i 5008, PEUGEOT 308 oraz PEUGEOT Riftera.

czytaj więcej »

12/11/2019 Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT e-208 Futuristic and Young spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu

Nowy w 100% elektryczny PEUGEOT e-208 zadebiutował na polskim rynku.

Cena katalogowa brutto wersji Active z napędem elektrycznym zaczyna się od 124 900 złotych i spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

Nowy PEUGEOT e-208 uzupełnia gamę PEUGEOT 208 dostępną już w wersjach z silnikiem spalinowym: benzynowym i wysokoprężnym. Oferta zróżnicowanych układów napędowych w ramach jednego modelu wynika ze strategii marki „Power of choice”. Założeniem tej strategii jest, aby klient mógł wybrać nowego PEUGEOT 208 z najbardziej odpowiadającym jego potrzebom układem napędowym, nie rezygnując w żadnym z przypadków z walorów stylistycznych ani z wyposażenia. Wpisuje się to w wizję marki #UNBORINGTHEFUTURE, w której wejście w erę transformacji energetycznej nie oznacza rezygnacji z przyjemności użytkowania samochodu.

czytaj więcej »

07/11/2019 Kategoria: Modele

PEUGEOT e-EXPERT - ekspert w zakresie napędu elektrycznego

Wprowadzenie na rynek modelu PEUGEOT e-EXPERT to kolejny krok PEUGEOT w procesie elektryfikacji gamy modelowej marki. Celem jest zelektryfikowanie 100% modeli dostawczych do 2021 roku.
Wersja PEUGEOT e-EXPERT pozwoli marce umocnić wiodącą pozycję swoich modeli dostawczych i PEUGEOT EXPERTA w Europie.

czytaj więcej »