Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy PEUGEOT Expert debiutuje na polskim rynku - informacja prasowa

28/07/2016. Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT Expert wpisuje się w proces odświeżenia oferty marki i umacniania jej pozycji na rynku samochodów dostawczych.

Nowa stylistyka nadaje nowemu PEUGEOT Expertowi zdecydowany, atrakcyjny wygląd, podkreślający jego solidną i nowoczesną konstrukcję.

Model opracowany na zupełnie nowej płycie posiada wszystkie zalety modułowej platformy EMP2: kompaktowe wymiary, niską masę, wydajne silniki o emisji zaczynającej się na poziomie 133 g CO2/km i wysoką jakość. Po raz pierwszy w tym segmencie w ofercie pojawiają się nowe elementy wyposażenia, takie jak: bezdotykowo otwierane przesuwne drzwi boczne, pakiet Moduwork umożliwiający zmianę konfiguracji kabiny, Active Safety Brake, pakiet VisioPark 1 z kamerą cofania z funkcją Top Rear Vision, czy nawigacja 3D z modułem łączności sieciowej.

 

Nowy PEUGEOT Expert ma maksymalną ładowność 1400 kg i jest dostępny w trzech długościach – od 4,6 m do 5,3 m, w tym po raz pierwszy w wersji Compact. Nowy furgon PEUGEOT Expert , którego wysokość nie przekracza 1,9 m, znakomicie sprawdzi się w miejskich warunkach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nowy model uzyskał najwyższą ocenę: pięć gwiazdek w testach Euro NCAP.

 

Nowy PEUGEOT Expert pod każdym względem wyprzedza inne samochody o jedną generację!

 

Zbudowany na nowej platformie modułowej EMP2 PEUGEOT Expert powstał z myślą o potrzebach klientów biznesowych, oczekujących niezwykle sprawnych i ekonomicznych pojazdów. Nowy furgon PEUGEOT łączy kompaktowe wymiary zewnętrzne z maksymalną pojemnością,która jest ważnym kryterium w tym segmencie.