Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT FRACTAL wyróżniony nagrodą Creativ Experience Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Samochodowym (International Automobile Festival)

28/01/2016. Kategoria: Modele

Podczas 31 edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego (International Automobile Festival), która odbyła się 26 stycznia br. w paryskim Hotel des Invalides, PEUGEOT otrzymał Creativ’Experience Grand Prix za swój model koncepcyjny FRACTAL. Nagrodę, której przyznanie odzwierciedla innowacje wprowadzone w tym modelu, odebrał Gilles Vidal - szef działu stylistycznego marki PEUGEOT.

Międzynarodowy Festiwal Samochodowy co roku nagradza najpiękniejsze projekty w dziedzinie motoryzacji. O wyborze decyduje komisja ekspertów, pod przewodnictwem architekta Jeana-Michela Wilmotte’a. W jej skład wchodzą osobistości z branży samochodowej oraz ze świata mediów i mody.

PEUGEOT FRACTAL zachwycił jurorów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego i zdobył Creativ’Experience Grand Prix. Jest to już druga nagroda dla PEUGEOT FRACTAL, wcześniej uznanego za „Najlepszy Model Koncepcyjny” podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Tamtą nagrodę przyznali mu 25 września 2015 r. czytelnicy magazynu „Auto Plus” i słuchacze stacji RTL.