Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Współpraca PSA i Transport & Environment

26/11/2015. Kategoria: Marka

Współpraca PSA Peugeot Citroën i Transport & Environment w celu opublikowania danych dotyczących zużycia paliwa w poszczególnych modelach aut Grupy PSA w rzeczywistych warunkach użytkowania.
W stałym dążeniu do zapewnienia jak najlepszej informacji klientom, Grupa PSA Peugeot Citroën i organizacja pozarządowa Transport & Environment podjęły decyzję o wspólnym działaniu mającym na celu przeprowadzenie pomiarów i opublikowanie – do wiosny 2016 roku – oficjalnych danych dotyczących zużycia paliwa w rzeczywistych warunkach użytkowania, a następnie – do wiosny 2017 roku – danych dotyczących poziomów emisji zanieczyszczeń emitowanych przez samochody osobowe Euro 6.2, a w szczególności tlenków azotu (NOx).

W ramach stosownej procedury zmierzone zostanie zużycie paliwa w rzeczywistych warunkach użytkowania dla najważniejszych modeli samochodów osobowych produkowanych przez PSA Peugeot Citroën na podstawie testów przeprowadzonych na ogólnodostępnych drogach w regionie paryskim (w strefach miejskich, pozamiejskich i na autostradach).
Procedura ta zostanie włączona do procesu zapewniania jakości PSA. Metoda, przeprowadzenie jazd próbnych i ocena wyników zostaną poddane audytowi i zatwierdzone przez niezależną instytucję o międzynarodowej renomie. Negocjacje w tym zakresie są aktualnie prowadzone z Bureau Veritas w celu wdrożenia powyższego programu.