Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Firma Peugeot Polska przekazała kluczyki do samochodu bazowego podczas 20. Wielkiej Gali Integracji.

25/11/2015. Kategoria: Marka

Podczas 20. Jubileuszowej Wielkiej Gali Integracji Mateusz Puszkarski – były sportowiec i panczenista, który od kilku lat jest unieruchomiony na wózku, odebrał kluczyki do Nowego Peugeot Partnera, który posłuży za bazę do skomplikowanej i bezprecedensowej na rynku polskim adaptacji, która pozwoli mu zyskać mobilność. Zbiórka pieniędzy na adaptację wchodzi w decydującą fazę.

Firma Peugeot Polska, wyróżniona w 2013 roku Medalem Przyjaciela Integracji, już po raz czwarty była Partnerem Gali, a uroczystość stała się kolejną okazją do przybliżenia ponad 2 tysiącom gości programu „Peugeot bez Barier” - skierowanego do osób z niepełnosprawnościami – potencjalnych kierowców.
Podczas Jubileuszowej 20. gali Dyrektor sprzedaży flotowej Grupy PSA- Tomasz Chodkiewicz, przekazał w imieniu Peugeot Polska kluczyki do Peugeot Partnera, który zostanie w najbliższym czasie poddany modyfikacjom, by dostosować go do potrzeb Mateusza Puszkarskiego.
Mateusz, jako młody panczenista z wyjątkowym talentem, wygrywał Puchar Polski i stawał na podium w Mistrzostwach Polski Seniorów. Jego karierę sportową, marzenia i dotychczasowe życie zmienił jeden skok do wody. Mateusz ma dziś 30 lat. Od ponad 7 jeździ na wózku.