Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Nominacje w polskiej filii Peugeot Polska i Citroën Polska

10/11/2015. Kategoria: Marka

Jacek Trojanowski nowym Dyrektorem Marki Peugeot.
Sebastian Domeracki nowym Dyrektorem Marek Citroën i DS.
Tomasz Chodkiewicz Nowym Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Grupy PSA w Polsce.

Z dniem 1 stycznia w strukturach polskiego kierownictwa Grupy PSA nastąpią zmiany personalne:
Jacek Trojanowski dotychczasowy Dyrektor Marek Citroën i DS obejmie stanowisko Dyrektora Marki Peugeot, Sebastian Domeracki do tej pory General Manager w Kia Motors Polska obejmie stanowisko Dyrektora Marki Citroën i DS. Z kolei Tomasz Chodkiewicz, który pełnił funkcję Dyrektora Marki Peugeot już objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Flotowej wszystkich Marek PSA w Polsce – Peugeot, Citroën, DS Automibiles.