Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

400 samochodów Peugeot w 3 lata, w barwach PKOl

14/10/2015. Kategoria: Marka

8 października, po raz 8 odbyło się uroczyste przekazanie modeli Peugeot z gamy „ósemek” dla członków Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskich Związków Sportowych dyscyplin olimpijskich; modeli Peugeot 508, 3008 i 5008.

W ciągu przeszło już trzyletniej współpracy Marka przekazała sportowcom łącznie flotę 400 samochodów samochodów Peugeot. W tym kolejnych 50 modeli, wśród których znalazły się Peugeot 508, Expert, Peugeot 3008 oraz 5008. Samochody te wspierają olimpijczyków w ich codziennej pracy, a także pozostają do ich dyspozycji w czasie prywatnym.
Jako pierwsi, kluczyki odebrali Irena Szewińska - członkini Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, oraz Andrzej Kraśnicki - Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się w siedzibie PKOL, a uświetniła je prezentacja na temat związków marki Peugeot ze światem sportu.
Peugeot Polska trzeci rok z rzędu jest Oficjalnym Sponsorem Polskiego Ruchu Olimpijskiego, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej. Okres wspólnych działań obejmuje, aż trzy wydarzenia olimpijskie: Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 r., w Soczi w 2014 r. i Rio de Janeiro w 2016 r.