Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Historia

Nowy impuls w działalności na rzecz ochrony dziedzictwa Grupy PSA Peugeot Citroën i jej trzech marek

21/07/2015. Kategoria: Historia

Grupa PSA Peugeot Citroën zaprezentowała podczas nadzwyczajnego posiedzenia Centralnej Rady Pracowników projekt rozwoju działań zmierzających do ochrony jej dziedzictwa.
Dziedzictwo Grupy jest ściśle związane z historią PSA Peugeot Citroën, z całym bogactwem jej trzech marek, produktów oraz przemysłowego i technologicznego know-how. Pozwala zachować ślad przeszłości i odpowiednio eksponować na całym świecie kluczowe elementy składające się na tożsamość Grupy oraz marek Peugeot, Citroën i DS.

Opierając się na już istniejącym, utworzonym ponad 30 lat temu stowarzyszeniu „L’Aventure Peugeot” i rozszerzając zakres jego działalności na wszystkie trzy wchodzące marki w skład Grupy, PSA Peugeot Citroën nadaje nowy bieg działalności w zakresie ochrony swojej historii i wchodzących w skład Grupy marek dzięki stowarzyszeniu, które przybrało obecnie nazwę „L’Aventure Peugeot Citroën DS”.
Stowarzyszenie zapewni spójność działań z tożsamością poszczególnych marek i będzie nadal prowadzić skierowane do szerokiej publiczności i miłośników motoryzacji akcje pod szyldami „L’Aventure Peugeot”, „Citroën Héritage” i „DS Collection”.
Xavier Peugeot, obecny Prezes „L’Aventure Peugeot” i Dyrektor Produktów Citroën, będzie nadal pełnił rolę prezesa nowego stowarzyszenia „L’Aventure Peugeot Citroën DS”.