Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele dsdv

Światowa premiera w PEUGEOT 208: dwa lakiery strukturalne dostępne w seryjnej produkcji

07/04/2015. Kategoria: Modele

Podczas 85. edycji Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie nowy PEUGEOT 208 został zaprezentowany w energetycznym i żywym lakierze Orange Power. Obecnie do oferty dołączą dwa innowacyjne lakiery strukturalne: Ice Grey i Ice Silver, zapewniające niespotykany efekt wizualny. Po raz pierwszy na świecie lakiery tego typu będą dostępne w seryjnie produkowanych samochodach. Ofertę uzupełniają dodatkowe możliwości personalizacji - pakiet Lime Yellow, oraz Menthol White, które mogą pojawić się zarówno na elementach nadwozia jak i we wnętrzu kabiny.

Nowy PEUGEOT 208 - kompleksowo dopracowane detale i wysoka jakość

Nowy PEUGEOT 208, który wejdzie do sprzedaży w Europie w czerwcu 2015 roku, został wyposażony w solidne atuty: wyrazisty, sportowy styl, zaawansowane technologicznie rozwiązania podnoszące komfort i bezpieczeństwo, czy nowe silniki Euro6 PureTech i BlueHD - oszczędne i efektywne zarazem.