Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION Plug-in Hybrid 225 KM dostępny dla limitowanej liczby klientów w atrakcyjnej ofercie finansowania

05/09/2022. Kategoria: Marka

Już można składać zamówienia na PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM. Ta unikatowa wersja jest dostępna wyłącznie online na stronie SKLEP PEUGEOT dla limitowanej liczby klientów indywidualnych i biznesowych, w atrakcyjnej ofercie finansowania. Wystarczy klika kliknięć, żeby bezstresowo zamówić nowy samochód.

Poza wyróżniającą się stylistyką i jakością wykonania wnętrza oraz technologią i wyposażeniem na najwyższym poziomie, nabywcy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM otrzymają również nowy pakiet korzyści – Electric Pack, oferowany w cenie samochodu tylko w tej wersji specjalnej!

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 250 KM jest dostępny w promocyjnym finansowaniu, już za 2 408 zł* netto miesięcznie w programie wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz za 3 278 zł** brutto miesięcznie w programie Leasingu Konsumenckiego – w obu przypadkach z gwarancją ceny katalogowej***.

Wyjątkowa oferta 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM 

 

Najnowszy model PEUGEOT w specjalnej premierowej wersji PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM jest bogato wyposażony i oferuje już w standardzie:

 

- Niezwykle innowacyjny, opalizujący lakier Niebieski Obsession, który eksponuje grę światła na płaszczyznach nadwozia,
- Napęd hybrydowy plug-in o mocy 225 KM,
- PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji z kompaktową kierownicą, cyfrowym panelem zegarów i wskaźników 3D, ekranem dotykowym 10” i personalizowanymi i-Toggles, a także z systemem rozpoznawania mowy naturalnej i systemem informacyjno -rozrywkowym i-Connect Advanced, który obejmuje nawigację online,
- Aluminiowe obręcze kół 20’’ Monolithe o oryginalnym wzorze,
- Fotele z tapicerką łączącą trzy rodzaje materiału (skórę ekologiczną, tkaninę i Alcantarę®) i z elektryczną regulacją ustawienia (podgrzewane siedzenia z funkcją masażu),
- Ładowarkę pokładową 7,4 kW,
- Pakiet korzyści – Electric Pack, w cenie samochodu.

 

Nabywcy nowego PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM otrzymają w cenie samochodu specjalny pakiet korzyści – Electric Pack, który ułatwi im ładowanie samochodu i który zawiera:

 

- easy Wall Box – łatwą w obsłudze stację ładowania pojazdów elektrycznych (produkt jednofazowy, skalowany do 32 A, 7,4 kW, wyposażony w kabel o długości 5 m i wtyczkę typu 2).
- przedpłaconą kartę do publicznych ładowarek największej sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – GreenWay, umożliwiającą pobranie 200 kWh energii oraz 24/7 dostęp do Centrum Wsparcia GreenWay. 


 

Klienci będą mogli ustalić z wybranym dealerem możliwość dostarczenia samochodu do preferowanego miejsca odbioru.

 

 

 

* Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 211.100 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 12,4%, miesięczna rata leasingowa netto: 2.408 zł. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Peugeot. Wysokość raty jest gwarantowana przez 90 dni od daty akceptacji wniosku o finansowanie przez PSA Finance. Po tym okresie rata może ulec zmianie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 

 

** Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 211.100 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 3.278 zł. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Peugeot. Wysokość raty jest gwarantowana przez 90 dni od daty akceptacji wniosku o finansowanie przez PSA Finance. Po tym okresie rata może ulec zmianie. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 

 

*** Gwarancja ceny dotyczy podanej ceny katalogowej w wysokości 211 100 zł brutto.