Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Cyfrowe innowacje PEUGEOT przenoszą przyjemność z jazdy w nowy wymiar

29/12/2021. Kategoria: Marka

Marka PEUGEOT od 132 lat znajduje się niezmiennie w czołówce pod względem technologicznych innowacji – od modelu Type 1 z 1889, aż po nowy PEUGEOT 308 z 2021 roku. Dziś o innowacyjności modeli decyduje głównie elektronika i oprogramowanie. Do najnowszych osiągnięć należą: PEUGEOT i-Cockpit®, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, ekosystem zelektryfikowanych samochodów i bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania pokładowego („over the air”). Wszystkie te technologie zostały wykorzystane w nowym PEUGEOT 308.

Od czasu powstania PEUGEOT przeszedł wszelkiego rodzaju rewolucje: przemysłową, technologiczną, polityczną, społeczną, a teraz także cyfrową.

 

Nowa cyfrowa rewolucja rozpoczęła się na początku XXI w. i trwa do chwili obecnej, nabierając coraz większego tempa. Marka PEUGEOT szybko się do niej dostosowała, wprowadzając innowacje już nie tyle natury mechanicznej, co wirtualnej.

 

PEUGEOT i-Cockpit® - cyfrowy interfejs przyjemności

Wprowadzony na rynek w październiku 2021 roku nowy PEUGEOT 308 zaoferował klientom najwyższej klasy innowację — nowej generacji PEUGEOT i-Cockpit®, zmieniony pod względem ergonomii, designu, jakości materiałów, jakości wykończenia oraz technologii, uzupełniony o zupełnie nowy interfejs cyfrowy. PEUGEOT i-Cockpit® (kompaktowa kierownica, zespół zegarów na linii wzroku kierowcy, centralny ekran dotykowy, ergonomiczna budowa i starannie dobrane materiały w kabinie) stał się jednym z wyróżników marki. Każda nowa generacja jest systematycznie wzbogacana i unowocześniana, aby zapewniać użytkownikom jeszcze mocniejsze i przyjemniejsze doznania z jazdy.