Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Sport

PEUGEOT Sport i Jack and Jones łączą siły w wyścigach długodystansowych

16/12/2021. Kategoria: Sport

PEUGEOT SPORT I JACK & JONES ŁĄCZĄ SWOJE KNOW-HOW

PEUGEOT SPORT ogłosił nawiązanie partnerskiej współpracy z międzynarodową, założoną 30 lat temu, marką odzieżową JACK & JONES. Duński dom mody zostaje oficjalnym dostawcą zespołu PEUGEOT z okazji powrotu marki do wyścigów długodystansowych z samochodem 9X8.

Obie marki kierują się tymi samymi podstawowymi wartościami: innowacją, wysokimi wynikami, jakością, technicznym designem, zaawansowanymi technologiami i procedurami badawczymi. Filozofia działania firmy JACK & JONES jest w pełni zgodna ze standardami technologicznymi i wymaganiami programu startów w wyścigach długodystansowych, w których PEUGEOT SPORT weźmie udział w 2022 roku.

 

JACK & JONES, oficjalny dostawca duńskiej reprezentacji narodowej na ostatnich igrzyskach olimpijskich, zaprezentował linię odzieży wysokiej jakości, zapewniającej wygodę, styl i trwałość we wszystkich odmianach i rozmiarach. Idea przewodnia, którą kieruje się firma JACK & JONES w swoich działaniach, pokrywa się ze strategią sportowej skuteczności i odpowiedzialności PEUGEOT SPORT.

 

Podczas niedawnej wizyty przedstawicieli PEUGEOT SPORT w Danii została wspólnie opracowana kolekcja odzieży JACK & JONES z zastosowaniem wyjątkowo nowatorskiego podejścia. Chodziło o stworzenie realnych więzi pomiędzy markami poprzez innowacje i współpracę techniczną. Laboratorium badania kontroli jakości duńskiej firmy jest jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie w tej branży.

 

Metody działania laboratorium J&J można porównać z działami kontroli jakości w sporcie samochodowym! Zaawansowany design, inżynieria, produkcja krawiecka i nieustanne dążenie do doskonałości stanowiły ważne atuty kluczowego gracza w branży rozwijającej się tak szybko, jak sporty samochodowe.

 

JACK & JONES jest młodą i popularną marką, oferującą bardzo wysokiej jakości produkty, dzięki której PEUGEOT SPORT może się zwrócić do młodych ludzi, podążających za modą. Natomiast firma JACK & JONES korzysta z popularności i wizerunku wysokiej jakości marki PEUGEOT. Obie marki hołdują wartościom, które wyróżniają je na tle konkurencji.