Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT z gamą samochodów dostawczych z napędem w 100% elektrycznym dąży do czołowej pozycji na rynku

09/12/2021. Kategoria: Modele

FULL WATT! PEUGEOT Z GAMĄ SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z NAPĘDEM W 100% ELEKTRYCZNYM DĄŻY DO CZOŁOWEJ POZYCJI NA RYNKU

Rewolucja napędów elektrycznych postępuje również w ofercie dla klientów biznesowych – marka PEUGEOT proponuje obecnie gamę samochodów dostawczych w 100% elektrycznych. Małe i duże furgony elektryczne PEUGEOT zachowują w 100% funkcjonalność klasycznych wersji z silnikiem wysokoprężnym, a dodatkowo emitują 0 hałasu, 0 drgań, 0 zanieczyszczeń i 0 zapachów. To radykalnie odmieni życie użytkowników i ich otoczenia.

 

PEUGEOT oferuje kompletną i jedną z pierwszych na rynku gamę samochodów dostawczych w 100% elektrycznych. Od 2022 roku marka zamierza zostać liderem sprzedaży czystych ekologicznie samochodów dostawczych w Europie.
Celem jest oferowanie klientom biznesowym nowego rodzaju bezpieczeństwa i równowagi oraz obniżenie uciążliwości związanych z tradycyjnymi pojazdami, w sytuacji kiedy aktualne trendy społeczne wymuszają coraz większą liczbę samochodów dostawczych w środowisku miejskim.

 

Począwszy od 2021 roku PEUGEOT dostarczy swoim klientom 4000 elektrycznych samochodów dostawczych i już ma zamówienia na kolejne 10 000 pojazdów.