Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

NOWY PEUGEOT e-PARTNER - NEXT GEN SMALL e-VAN - prezentacja polskiej gamy i cenników

25/10/2021. Kategoria: Modele

Marka PEUGEOT jest jednym z pierwszych producentów oferujących pełną gamę elektrycznych samochodów użytkowych w Europie i kontynuuje ofensywę w tym segmencie.

PEUGEOT e-Partner uzupełnia ofertę nowych PEUGEOT e-Experta (International Van of the Year 2021) i PEUGEOT e-Boxera.

 

Kolejne generacje PEUGEOT Partnera odniosły duży sukces na rynku. Model zdobył liczne nagrody, w tym tytuł International Van of the Year 2019. Od momentu debiutu rynkowego w 1996 roku, został wyprodukowany w liczbie 2 milionów sztuk i trafił na rynki ponad 100 krajów.

 

Najnowsza generacja PEUGEOT Partnera jest liderem na rynku europejskim, w segmencie małych samochodów dostawczych, od debiutu w 2018 roku. Teraz jest dostępna z napędem w 100% elektrycznym – od dzisiaj również na polskim rynku.

 

„Po premierze PEUGEOT e-Experta i PEUGEOT e-Boxera, kolej na PEUGEOT e-Partnera, który uzupełnia ofertę samochodów dostawczych marki oferujących w 100% elektryczny napęd. Jest to kolejny doskonały przykład strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu – spalinowego lub elektrycznego – bez kompromisu jeśli chodzi o funkcjonalność i styl. Podobnie jak poprzednicy PEUGEOT e-Partner zachowuje wszystkie cechy wersji z klasycznym napędem oferując dodatkowo zerową emisję. Klienci nowego PEUGEOT e-Partnera na pewno docenią jego komfort, dopasowanie do wymogów transportowych różnych branż, dużą przestrzeń ładunkową, a także wyrazisty styl i zaawansowane technologie. Cieszę się, że oferta marki PEUGEOT, w bardzo konkurencyjnym na rynku polskim segmencie samochodów dostawczych, staje się dzięki PEUGEOT e-Partnerowi jeszcze bardziej kompletna”.
Alessandro RENDA, dyrektor marki PEUGEOT w Polsce

 

Nowy PEUGEOT e-Partner jest doskonałym przykładem strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu – spalinowego lub elektrycznego. Oferuje:
• zasięg do 275 km zgodnie z protokołem WLTP* (w trakcie homologacji),
• 2 długości nadwozia (Standard i Long),
• 2 rodzaje nadwozia: furgon (do 3 miejsc) i furgon brygadowy (do 5 miejsc),
• możliwość holowania przyczepy do 750 kg,
• ładowność użytkową o masie do 800 kg,
• pojemność ładunkową do 4,4 m3, dokładnie taką samą jak w przypadku wersji spalinowych.