Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

NOWY 308 - NOWE OBLICZE PEUGEOT - prezentacja polskiej gamy i cenników

12/07/2021. Kategoria: Modele

„Nowy PEUGEOT 308 debiutuje na polskim rynku. To bardzo ważne
wydarzenie dla marki, która wprowadza do swojej oferty niezwykle atrakcyjny
model, wyróżniający się stylem, najnowocześniejszymi technologiami i kolejną
generacją innowacyjnej koncepcji stanowiska kierowcy: PEUGEOT i-Cockpit® -
wizytówki marki .
Nowy PEUGEOT 308 wpisuje się również w konsekwentnie realizowaną strategię
„Power of choice”, oferując klientom alternatywę przy wyborze układu
napędowego bez konieczności pójścia na jakikolwiek kompromis jeśli chodzi o
walory wymarzonego samochodu.
Premiera nowego PEUGEOT 308 zbiega się w czasie z objęciem przeze mnie
sterów marki PEUGEOT w Polsce – jestem przekonany, że poszerzenie portfolio o
ten wyjątkowy model, który ma szansę zyskać uznanie polskich klientów,
pomoże marce w umocnieniu swojej pozycji na polskim rynku.”
Alessandro Renda, dyrektor marki PEUGEOT w Polsce

Marka Peugeot wyrobiła sobie mocną pozycję w segmencie samochodów kompaktowych, dzięki sprzedaży ponad 7 milionów samochodów kolejnych generacji. Zdobyła 42 międzynarodowe nagrody łącznie z tytułem Samochodu Roku w 2014 roku. Dziś nowy PEUGEOT 308 debiutuje na polskim rynku.


Nowy model uwodzi atrakcyjną stylistyką wysokiej klasy, a na jego masce po raz pierwszy pojawia się nowe logo marki. Optymalizacja całości konstrukcji pozwoliła powiększyć wnętrze, a jednocześnie okazała się korzystna dla dynamiki. Powstał samochód o mocnej tożsamości.

 

Pod względem technologii nowy PEUGEOT 308 jest wyposażony w wiele systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Pojawia się również nowa wersja PEUGEOT i-Cockpit® z wbudowanym intuicyjnym i nowoczesnym systemem multimedialnym i-Connect® Advanced z dostępem do Internetu.

 

Nowy PEUGEOT 308 wyróżnia się efektywnością i doskonałymi parametrami aerodynamicznymi. Zgodnie z filozofią Power of Choice jest dostępny z napędem hybrydowym plug-in oraz silnikami spalinowymi, zarówno benzynowymi jak i wysokoprężnymi.