Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Nowy PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen

27/05/2021. Kategoria: Marka

Napęd wodorowy w seryjnych modelach PEUGEOT

Stawiając coraz wyżej poprzeczkę i radykalnie obniżając lokalną emisję spalin swoich modeli, PEUGEOT jest jednym z pierwszych producentów, którzy już w 2021 roku będą oferować elektryczny kompaktowy furgon dostawczy zasilany wodorowym ogniwem paliwowym (hydrogen fuel cell).

 

Nowy PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen, oferowany obok modeli spalinowych i elektrycznych z zasilaniem akumulatorowym, jest najnowszym symbolem strategii marki „Extended power of choice”, która zapewnia każdemu klientowi możliwość wyboru w szerokiej gamie zespołów napędowych takiego napędu, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.  
Wersja elektryczna z wodorowym ogniwem paliwowym jest wyrazem dążenia marki do szybkiej rozbudowy oferty zelektryfikowanych wersji Peugeot EXPERTA, po wprowadzeniu na rynek w 2020 roku modelu e-EXPERT z zasilaniem akumulatorowym. Na początku 2021 roku model ten został uhonorowany tytułem International Van of The Year, stając się szóstym od 1992 roku samochodem PEUGEOT, który zdobył tę prestiżową nagrodę.