Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

210 samochodów na 210-lecie marki Peugeot

23/10/2020. Kategoria: Marka

Marka PEUGEOT świętuje 210-lecie swojej historii, która upływa pod znakiem śmiałych rozwiązań, pasji i innowacji.

Z tej okazji przygotowano specjalną ofertę dla polskich klientów. 210 samochodów zostało objętych promocją w ramach jubileuszowej akcji „210 samochodów w jubileuszowej cenie”.

 

Klienci mogą wybierać wśród wielu modeli, począwszy od tegorocznego zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu motoryzacyjnego Car Of The Year – nowego PEUGEOT 208, poprzez kandydata do nagrody w przyszłorocznej edycji tego konkursu – nowego PEUGEOT 2008, PEUGEOT 308 i 308 SW w odnowionej gamie, PEUGEOT 3008, na PEUGEOT 5008 kończąc.

 

Wszystkie samochody objęte promocją są bogato wyposażone, oferują unikatowe stanowisko kierowcy PEUGEOT i-Cockpit®, zwiększające w znaczny sposób komfort i przyjemność prowadzenia oraz wydajne i oszczędne układy napędowe. W przypadku PEUGEOT 208 i 2008 klienci mogą wybrać między klasycznym napędem spalinowym a układem w 100% elektrycznym, a w przypadku PEUGEOT 3008 alternatywą dla silników spalinowych jest napęd PLUG-IN HYBRID lub HYBRID4 (z napędem na cztery koła i mocą aż 300 KM).

 

Samochody w specjalnej cenie można znaleźć na stronie https://oferty.peugeot.pl/od_reki/oferta-210-lat

 

Przy zakupie klienci mogą dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania: Perfect Drive dla klientów indywidualnych i Free2Move Lease dla przedsiębiorców.