Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Historia

PEUGEOT świętuje 210-lecie marki – 13 filmów, by przeżyć to jeszcze raz!

22/09/2020. Kategoria: Historia

26 września 2020 roku Peugeot będzie obchodzić 210-lecie marki, które upłynęło pod znakiem śmiałych rozwiązań, pasji i innowacji.

1 października na Twitterze, Instagramie i Facebooku ruszy specjalna kampania, która potrwa do końca miesiąca.

 

Składa się na nią 13 krótkich 30-sekundowych filmów podsumowujących najważniejsze momenty w historii PEUGEOT – najstarszej marki motoryzacyjnej nadal aktywnie działającej w branży.

 

PEUGEOT to marka tworzona przez kreatywnych wizjonerów, inżynierów i projektantów, którzy nieprzerwanie od ponad dwóch stuleci przełamują stereotypy, by wyznaczać nowe standardy mobilności. Dzięki temu wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu pracowników, PEUGEOT nigdy nie zaprzestał poszukiwań nowych dróg i rozwiązań dla marki, przez lata umacniając swoją pozycję, by teraz ze spokojem i ufnością patrzeć w przyszłość.

 

W październiku, w mediach społecznościowych, znajdą się następujące materiały:

 

1. PEUGEOT 205
2. Le Mans 1993
3. PEUGEOT w rajdach WRC
4. Pracownicy
5. PEUGEOT e-Legend Concept
6. Pikes Peak
7. Szarlatani w wyścigu Indy 500
8. PEUGEOT 404
9. Armand PEUGEOT
10. PEUGEOT Typ 1
11. PEUGEOT 401 Eclipse
12. 6 tytułów „Samochodu Roku”
13. Rajd Dakar